۱۳۹۰ خرداد ۲۸, شنبه

پلیس کاشمر 15 مردی را که به یک زن تجاوز کرده بودند به دلیل نبود شاکی خصوصی آزاد کرد!

در مملکت سلطان خامنه ای آنچه که اصلن اهمیت ندارد، حفاظت از جان و ناموس مردم است. در سرزمین تحت سیطره استبداد خامنه ای خواندن خبر تجاوز مردان لباس شخصی به زنان یک خانواده در یک مراسم میهمانی تعجب برانگیز نیست.
در سرزمینی که تمام هم و غم پلیس زدن و بردن دختران بی گناهی است که نمی خواهند با قواعد 1400 سال پیش زندگی کنند، این بار خبر از تجاوز گروهی به یک زن در روستای قوژد (ghoojd) از توابع کاشمر واقع در استان خراسان رضوی می رسد. گفته می شود در این ماجرا، بیش از15 نفر به زنی در اراضی اطراف روستای قوژد از توابع بخش مرکزی شهرستان کاشمر، به صورت گروهی، تجاوز به عنف کرده اند.
کار آنقدر بالا گرفته است که صدای قاسم یعقوبی، امام جمعه این شهر هم درآمده و از دستگاه قضایی و نیروی انتظامی، درباره روند رسیدگی به این پرونده، انتقاد کرده است.
دردناک اینجاست که نماینده این شهر هم اصلن در جریان این جنایت قرار ندارد. خباز، در گفتگو با خبرآنلاین تنها به ذکر این توضیح کلی بسنده کرده است که :"جزئیات این تجاوز را نپرسیده ام و در جریان موضوع نیستم."
نکته وحشتناک این خبر در آن است که مقامات امنیتی متجاوزین را در ابتدا دستگیر و به دلیل نبودن شاکی خصوصی رها می کنند. در این باره یکی از فرماندهان سپاه منطقه گفته است: « یک ماه و نیم پیش، مردم روستای قوژد در تماس تلفنی با ضابطان قضایی، خبر از یک تجاوز جمعی در اراضی اطراف این روستا به یکی از زنان اهل روستا می دهند. نیروهای بسیج به محل اعزام می شوند و تعدادی از متهمان را بازداشت و به کلانتری مربوطه ارجاع می دهند. ولی به دلیل اینکه فرد مورد تجاوز، توسط متجاوزان از محل، دور شده بود، شاکی خصوصی حضور نداشت و به همین دلیل، اراذل و اوباش دستگیر شده، آزاد می شوند.»
آنچه اعصاب خواننده را از خواندن این خبر ناراحت می کند، پنهان سازی رسانه هایی است که باید حقیقت را بگویند و بنویسند و اینکار را نمی کنند. مثلن  سایت ایرانیار در خبری مربوط به همین حادثه نوشته است 10 مرد به یک زن در کاشمر تجاوز کرده اند، حال آنکه چند خط پائین تر همین سایت نوشته است: « گفته می شود بیش از ۱۵ نفر از متجاوزان در بازداشت به سر می بردند که تعدادی از آنها آزاد شده اند.
بامزه اینجاست که مظلومی دادستان کاشمر حاضر نشده به خبرآنلاین درباره جزئیات این پرونده، چیزی بگوید و به ذکر این نکته بسنده کرده که : "پرونده در اختیار دادستانی استان است و قرار شده از طریق اداره کل روابط عمومی استان، اطلاع رسانی شود.»
در مملکت تحت سلطنت سلطان خامنه ای امنیت هیچ کس و هیچ فردی مهمتر از حفظ ناموس سلطان که همانا ولایت فقیه است، نیست! چقدر این خبرها آدم را به یاد روزگار ایران در زمان ناصرالدین شاه و پس از قتل امیرکبیر می اندازد!

۷ نظر:

ناشناس گفت...

aslan rustaye ghoojd dar kashmar nist,balke az rustahaye atrafe gonabad hast,va inke emam jomeye kashmar!!!! gofte... neshun mide ke in khabar ye jash milange!

ناشناس گفت...

mohammadeshon ham hamle mikarde, va bad vaghti kasi ra mikosht, agar dokhtar ya zanesh khoshgel bod mibord va mika...in payambareshone,dige che entezari dari.

خراسانی گفت...

ناشناس
به عوان یک خراسانی باید خدمتتون عرض کنم که روستایی به نام قوژد هم در گناباد وجود دارد و هم در کاشمر:
http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%82%D9%88%DA%98%D8%AF_(%DA%A9%D8%A7%D8%B4%D9%85%D8%B1)
در استان خراسان قدیم (هنوز به استفاده از اسامی جدید استانه عادت نکردم) بسیاری از اسامی دهات و روستاها مشترکند مثل روستای ریوند. که هم روستایی در نیشابور و هم در سبزوار به این نام موسوم است.
دوست عزیز قبل انکار چیزی در موردش تحقیق کن:
پسر جانم خراسان است اینجا
سخن گفتن نه آسانست اینجا

ماهان گفت...

هی‌ بیا حرف مفت بزن.خوب توی گناباد هست که هست.این بلا سر خودت میامد بازم اراجیف میبافتی؟

شماها دیگه روی هرچی‌ فاحشه مغزی هست رو کم کردید.

ناشناس گفت...

tajavozhara edame khahimde...
ta bekhode khamenei ham asasi tajavoz konim....
ahmad ke kolan morede tajavoz hastesh...

ناشناس گفت...

khob hala police bigheirat unaro vel karde , yani mardom inghad bikhaye shodan ke khodeshoon nemitunan hesabe in motajavezaro bezaran kafe dasteshun

یک مسلمان با هویت گفت...

در مملکت ولایت فقیهی که نیروی بسیج و انتظامی و ... به مردم بیگناه و به زنان و دختران به جرم بد حجابی حمله کنند و تجاوز کرده و یا روسری از سرشان بردارند مسلما الباقی اراذل و اوباش هم از حاشیه امن برخوردار میشوند و اینهم از برکات ولایت فقیه است و البته آیت الشیاطین همچون مکارم و سبحانی هم دهان متعفن خود را میگشایند و از زخمی شدن یک جوجه طلبه شاکی و ضاربین را محارب میخوانند این است اوج حق خواهی ایت الشیاطین.