۱۳۹۰ خرداد ۱۸, چهارشنبه

نماینده منتصب آقا کار خودش را کرد، صنعت نفت تهران به اراک منتقل شد!

به عنوان یک کسی که اصل و نسبش فراهانی است و همه ایرانی ها او را اراکی می نامند از این حرکت زشت نماینده منتصب خامنه ای در مجلس که نام اراک را متاسفانه یدک می کشد شرمنده ام. اما خوب چیزی که در مملکت من اهمیت ندارد، رای و نظر مردم است. که اگر بود، حالا اصلن احمدی نژادی نبود و این همه مصیبت برای مردم میهنم. که اگر بود حالا اصلن خامنه ای نبود با این همه مصیبت و ویرانی برای کشورم.
حالا خبرگزاری فارس در خبری نوشته که مدیرعامل باشگاه نفت تهران از انتقال قطعی تیم فوتبال نفت به استان مرکزی خبر داده است.
منصور قنبرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی این خبرگزاری اظهار داشته: انتقال تیم نفت تهران به اراک امروز قطعی شد و ما نامه‌ای به فدراسیون نوشتیم که انتقال تیم نفت بلامانع است.
وی ادامه داده تا انجام تشریفات قانونی اداره کل تربیت بدنی استان مرکزی تیم نفت تهران را تحویل می‌گیرد و از امروز دیگر قمری مدیرکل تربیت بدنی استان مرکزی متولی تیم نفت است.
قنبرزاده در مورد اینکه تکلیف ورزشکارانی که با این تیم قرارداد دارند و نام تیم نفت چه خواهد شد، گفت: تمام این مسائل در حوزه اختیارات اداره کل تربیت بدنی استان مرکزی است و شاید نام نفت تهران به تربیت بدنی اراک یا هر نام دیگری تغییر کند. این مسائل در حوزه اختیارات سرپرست جدید تیم فوتبال نفت است.
در مورد ورزشکاران نیز همان اداره کل تصمیم‌گیرنده است ما فقط مراسمی جهت معارفه مسئولان جدید تیم با حضور ورزشکاران برگزار خواهیم کرد.
آقای فردوسی پور عزیز! فوتبال دوستان گرامی! واقعن متاسفم برای سرزمینم که چنین افراد کوتاه قامتی عنوان نمایندگی اش را به دوش می کشند!

هیچ نظری موجود نیست: