۱۳۹۰ خرداد ۳۰, دوشنبه

هویت زن قربانی تجاوز گروهی در کاشمر بر ملا شد!/ دادستان کاشمر: متجاوزین 50 نفر بوده اند نه 15 نفر

تلخ است. بخدا برخی خبرها تلختر از زهر است. بخوانید متن گفته های زنی که قربانی نامردی مردانی است که بویی از شرف و انسانیت و ناموس نبرده اند! زنی که نامش منیره است، زن جوان کاشمری که چندی پیش مورد تجاوز دسته‌جمعی اراذل و اوباش قرار گرفته بود. او حالا در گفتگو با خبرنگار «نسیم» جزئیات تکان‌دهنده‌ای از این حادثه را تشریح می کند.
منیره می گوید: شوهر من اعتیاد دارد و چند سالی است که من و دو فرزندم را به حال خود رها کرده‌ است. مدتی است که با مرد سالم و متشخصی آشنا شده‌ام و بخاطر کمکهایی که به من می‌کرد به او اعتماد کردم. در تاریخ دوم اردیبهشت ماه امسال به همراه این مرد و در حال بازگشت از محل کار به خانه بودیم. محل کار من مشرف به روستای قوژد است. در حالی‌که در بین راه توقف کرده بودیم و در حال صحبت بودیم، صدای چند موتور سوار را شنیدیم که در اطراف ماشین توقف کردند.
او ادامه می دهد: پنج، 6 نفر موتور سوار، این مرد را از ماشین پیاده کردند و مورد ضرب و شتم شدید قرار دادند و پول، مدارک، طلا و تلفن همراه هر دوی ما را به زور گرفتند. آنها مرا به یک گندمزار بردند و جلوی چشم همدیگر به من تجاوز کردند. یکی از آنها با دوستان دیگرشان تماس گرفت و آنها هم آمدند و به من تجاوز کردند. پس از مدتی تصمیم گرفتند که مرا با موتور به یک محل دیگری منتقل کنند. در بین آنها فردی به نام “چوپان” بود که من او را می‌شناختم و او هم مرا می شناخت.
این زن قربانی تجاوز اضافه می کند: با التماس و گریه از او خواستم که به من کمک کند. او پس از آنکه مرا شناخت، با چاقو، دوستانش را تهدید کرد و مرا سوار یک نیسان کرد و به خانه‌ای برد که دو زن در آنجا بودند و آنها به من لباس و غذا دادند و بعد از کمی استراحت، و به دلیل اوضاع جسمی بدی که داشتم به بیمارستان رفتم. مسئولان بیمارستان به دلیل وخیم بودن حال من، علت آن را پرسیدند که پس از صحبتهای من، آنها مسئولان نیروی انتظامی را در جریان قرار دادند و هم اکنون نیز پرونده در دادسرا در جریان است.
این اظهارات در حالی از سوی نشریه نسیم به نقل از « منیره-ق » منتشر می شود که بنا به جزئیات مطرح شده از این پرونده  به نقل از دادستان کاشمر نه 15 نفر که 50 نفر بوده اند!
در این باره خبرگزاری مهر می نویسد: « پنجم اردیبهشت امسال زنی به نام “م.ق” با طرح شکایتی در دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان کاشمر از حادثه هولناکی خبر داده که در آن به حمله 50 مرد به وی در روستای قوژد اشاره شده است. حادثه ساعت 20 روز دوم اردیبهشت ماه امسال در یک زمین کشاورزی و با تهدید چاقو و کتک کاری رخ داده و سپس عوامل آن اقدام به ربودن زن و فرار از منطقه کرده اند.
با گذشت نزدیک یکماه از این فاجعه و شناسایی برخی از عوامل آن هنوز هیچ حکمی برای این افراد صادر نشده و مابقی جنایتکاران نیز دستگیر نشده اند.
همچنین عنوان می شود که این زن به دلایل نامعلومی شکایت خود را پیگیری نکرده و امکان انصراف وی نیز می رود.»
ننگ برآنان که امنیت را تنها در حفظ بساط قدرت خود تعریف و جستجو می کنند، نه حفظ جان و مال و ناموس مردم!

۵ نظر:

ناشناس گفت...

eteyad + tajavoz..
yek zan bi sar pnah baray komak kharji va sir kardan shekam kar mikone , zir nazar yek adami ke mikhad komak kone.
chand rooz dige hokm miad "IN ZAN FAHESHAST CHON BA YEK MARD GHARIBE DAR YEK MACHINE BODEH DAR JADE"
edalti ke aghayn faryad mikonan kosh hamin khamosh kardan tahririye va khamosh shodan internet va roozname ha . fesad va tajavoz ra be shahr ha mikeshand.

ناشناس گفت...

این تجاوزات از آنجا شروع می شود که نیروی انتظامی ما در زندانها و کهریزک ها به مرد . زن تجاوز می کند .معلوم است که پی آمد های آن چه خواهد بود.
همانطور که وقتی دولت خود سردسته کرانفروشی و کلاهبرداری اقتصادی است از بقیه تجار فرصت طلب نمی توان توقع دیگری داشت .
وای بروزی که بگندد نمک .

m k گفت...

فکر میکنی کجا داریم زندگی میکنیم /.
جایی که بی قانونی براشون قانونه چه انتظاری میشه ازش داشت /...
شک ندارم که اون زن از ترس شکایتش رو پس میگیره /..

ناشناس گفت...

نیروی انتظامی می گوید پلیس ما آنقدر مقتدر است که اگر شخصی خانه نباشد راپل می کند تا دیش او را جمع کند. اقتدار این پلیس در چنین جاهاییست، وقت حفاظت از ناموس را ندارد. در پایتخت چاقوکشی در نزدیکی کلانتری 20 دقیقه قربانی بال بال می زند پلیس نیست، در اینجا توقع دارید باشد؟

ناشناس گفت...

بوقچی دروغ گو خودت توی پست های قبلی ببین چی نوشتی و حد اقل حرف خودت رو دوتا نکن . تو این 50 نفر رو از کجا آوردی