۱۳۹۰ خرداد ۲۹, یکشنبه

اظهارات شیادانه ملای بی سوادی به نام مرتضی آقا تهرانی: امام زمان خبر مرگ آیت الله بهجت را به او داده بود!

بلاهت و سفاهت چکمه پوشان و نظریه پردازان دستگاه سلطنت سلطان خامنه ای را گویا در سرزمین من پایانی نیست و هر روز ِ روز شاهد بروز و ظهور چهره تازه ای از شیادی شیادانی هستیم که مردم را چون خود فاقد درک و شعور فرض کرده اند. در آخرین نمونه از این افاضات رمالان بی کرامات، سخنان مرتضی آقا تهرانی است که گفته است آیت الله بهجت « قبل از اينکه از دنيا بروند در لبنان خدمت آقا رسيدند که حضرت فرمودند شما يک هفته بيشتر در دنيا نمي‌مانيد. آيت‌الله بهجت گلايه مي‌کنند که قرار بود ما در زمان ظهور شما باشيم و آن حضرت مي‌فرمايند که در زمان ظهور شما رجعت خواهيد کرد. »
خبرنگار بی هنر هم به جای آنکه به این ملای شیاد که لباس دین به تن کرده است برای شیادی بگوید « مرد حسابی مگر تو آنجا بوده ای که چنین روایتی را مطرح می کنی؟ سند و مدرک تو برای این ادعا چیست؟ آیا نمی دانی ادعای ارتباط با امام زمان مستحق مرگ است، پرسیده « « درست است که مي‌گويند آيت‌الله بهجت چشم بصيرت داشته؟ »  و این ملای بی سواد هم در پاسخ گفته است: « اين چيزها براي آيت‌الله بهجت کمترين چيز است! »
باید به حال مردم این سرزمین که در یوغ استبداد دینی ملایان کم سواد و فرومایه ای که جز دروغ و خرافه پروری و رویا بافی چیز دیگری نمی دانند گریست!
به قول مظفرالدین شاه همه چیزمان باید به همه چیزمان بیاید. آن از ملای مردم فریب و این هم از خبرنگار که چه عرض کنم، چاکر بی سوادی که هر چه آن می گوید بنویس، می نویسد!9«.

۱ نظر:

ناشناس گفت...

آقا رکب زده به بهجت(: