۱۳۹۰ خرداد ۲۲, یکشنبه

خامنه ای خطاب به احمدی نژاد: همین الان برو استعفایت را بنویس و بیاور!

اگر این خبر صحت داشته باشد، باید آن را به سند دیگری برای کودتایی بودن انتخابات 22 خرداد سال 1388 الصاق کرد. اینکه احمدی نژاد خامنه ای را تهدید به استعفا بکند و خامنه ای هم به او بگوید همین الان استعفایت را بنویس و بیاور، نشان دهنده متقلبانه بودن نتایج انتخابات است. چه اگر تقلبی در کار نبود، دزدی رخ نداده بود، چه دلیلی داشت که احمدی نژاد خامنه ای را تهدید به استعفا کند؟ آیا استعفا برای احمدی نژاد معنایی جز اعلام متقلبانه بودن انتخابات دارد؟ اینکه احمدی نژاد به خامنه ای بگوید می روم استعفا می دهم معنایش این است که آبرویت را می برم! کاری می کنم که مردم باور کنند حمایتهای تو از من متقلبانه بوده است و با این کار آبرویت خواهد رفت!
سایت دیگربان خبری را نوشته به نقل ازغلامعلی میگلی‌نژاد نماینده مجلس که روایتی تازه از درگیری میان احمدی نژاد و خامنه ای به دست می دهد. بنا به ادعای سایت بنا که دیگربان خبرش را از آنجا نقل کرده است، این نماینده مجلس در سخنانی که در جمع مردم بوشهر بوده است مدعی شده که شرط احمدی نژاد برای ادامه کارش به عنوان رئیس دولت، برکناری اصغر حجازی٬ حیدر مصلحی و حسین طائب و موافقت با معاونت اولی رحیم‌مشایی٬ خامنه‌ای را تهدید به استعفا کرده بوده است.
این نماینده در ادامه سخنانش ادعا کرده  که احمدی‌نژاد پس از ۱۱ روز خانه‌نشینی در اعتراض به ادامه کار حیدر مصلحی در وزارت اطلاعات، در دیدار با علی خامنه‌ای چهار شرط برای بازگشت خود مطرح می‌کند که همگی آن‌ها رد می‌شود.
برکناری اصغر حجازی معاون رئیس دفتر خامنه‌ای٬ حسین طائب نماینده ولی فقیه در سپاه٬ حیدر مصلحی از وزارت اطلاعات و انتصاب اسفندیار رحیم‌مشایی به سمت معاونت اولی رئیس دولت، چهار شرط احمدی‌نژاد برای بازگشت به کار بوده که به گفته این نماینده مجلس آقای خامنه‌ای با همه آن‌ها مخالفت کرده است.
این نماینده در ادامه افزوده که رهبری در پاسخ به این شروط به احمدی‌نژاد گفته است: «هیچ یک از این شرط‌ها را نمی‌پذیرم و بروید به کارتان ادامه دهید.»
به گفته میگلی‌نژاد٬ احمدی‌نژاد نیز «بدون در نظر گرفتن بسیاری از مسائل به آقای خامنه‌ای جواب داده بود که می‌روم استعفا می‌دهم، و آقا نیز بی‌درنگ گفته بود همین الان برو استعفایت را بنویس و بیاور.»
این نماینده مجلس همچنین ادامه داده است: «هنگامی که احمدی‌نژاد در حال ترک کردن بیت رهبری بود، شخصی به وی گفت: می‌دانی داری با این کار‌هایت مقابل نظام و رهبری این انقلاب ایستادگی می‌کنی؟ که احمدی‌نژاد با لحن تندی پاسخ داده بود: بنده می‌دانم دارم چگونه عمل می‌کنم، حالا شما ادامه دهید ببینید من متضرر می‌شوم یا شما...»
میگلی‌نژاد در پایان گفته که «نظام تاکنون هزینه‌های بسیاری برای احمدی‌نژاد داده، بیش از این نمی‌توانیم ادامه دهیم.»
اگر این روایت درست باشد برای جمهوری اسلامی چیزی جز تاسف باقی نمی ماند که شیوه اداره مملکتش توسط رهبر آن بی شباهت به شیوه اداره مملکت توسط قابل بربر نیست!

هیچ نظری موجود نیست: