۱۳۹۰ خرداد ۱۰, سه‌شنبه

امام جمعه کاشان: اجنه به مشایی گفته اند که جنتی و خامنه ای تا 2 سال دیگر می میرند!

نماینده خامنه ای و امام جمعه کاشان در حاشیه درس خارج فقه خود، بطور غیر مستقیم از مرگ خامنه ای و جنتی تا دو سال دیگر به نقل از مشایی خبر داده و گفته است که این خبر بسیار مهم را اجنه در اختیار مشایی قرار داده اند.
به نوشته سایت " مشرق " که از وب سایتهای حامی خامنه ای است عبدالنبی نمازی به شاگردان خود گفته است: « به آقای مشایی گفتند شما که می خواهی رئیس جمهور شوی صلاحیت شما را شورای نگهبان باید تأیید کند و آیت الله جنتی بسیار قاطع است و شما را رد صلاحیت می کند که مشایی گفته تا دو سال دیگر آیت الله جنتی نیست وخامنه ای هم نیست که باعث رد صلاحیت بشوند. حالا نمی دانیم در ارتباط با جن، این چیزها را فهمیده اند یا چیز دیگری است.»
این یعنی اینکه نمازی خودش هم یک جورایی اعتقاد دارد که خامنه ای و جنتی بالاخره تا دو سال دیگر می میرند!
او در ادامه خبر داده که سید علی خامنه ای از چکمه پوشانش در سپاه پاسداران خواسته است تا مشایی را دستگیر کنند و می گوید« سرلشگر جعفری فرمانده کل سپاه رفتند خدمت مقام معظم رهبری و گفتند اجازه بدهید ایشان را بگیریم کل غائله حل می شود حالا نهایتاً چند روزی بعضی ها اظهار نگرانی خواهند کرد و تمام خواهد شد. آقا ظاهراً هنوز به این نتیجه نرسیدند ولی فرمودند همه عوامل را دستگیر کنید کسانی که نیروهای عملیاتی این طرح هستند آقا فرمودند با قوت بازجویی کنید و بررسی کنید اما حساب رئیس جمهور را جدا کنید. »
در ادامه این سخنان به افشاگریهای وحشتناکی بر می خوریم که نشان می دهد در حال حاضر نحوه اداره مملکت کاملن حسین قلی خانی است. این روحانی نزدیک به رهبر سیاسی ایران یکی از نقاط اصلی درگیری میان محمود احمدی نژاد و خامنه ای را دعوا بر سر سودهای بادآورده ناشی از فروش خودروهای از دور خارج کارخانه سایپا می داند و می گوید: « [ مشایی  و بقایی] کارخانه ایران خودرو را تحت نفوذ خودشان درآوردند با میلیاردها تومان سرمایه؛ کارخانه سایپا را هم در صدد بودند که گزارش شد خدمت مقام معظم رهبری و ایشان وارد شدند و دستور پیگیری دادند. یک چیزی را ساختند به عنوان ایرانیان خارج از کشور و بودجه هایی را خارج از ضوابط به آن تخصیص دادند. در جزیره کیش این ها با یک خانواده ای قرارداد بستند که یک میلیون تومان هم پول نداشته است و پول ها را هم گرفتند و به خارج فرار کرده اند و همین ساختمان سران کشورهای غیر متعهد که در اصفهان قرار بود ساخته شود با هزینه دویست میلیارد تومان. ما بررسی کردیم دیدیم که قرار بود در کیش ساخته بشود اما اختلاف داشته اند بین کیش و اصفهان و شیراز و مسئله را به مقام معظم رهبری ارجاع می دهند که ایشان اصفهان را انتخاب میکنند بعد فهمیدیم که بردند در کیش و هزینه اصلی هم چهارصد میلیارد تومان است و در کیش هم مشغول شدند و ما از دوستان خواستیم که در مجلس ببیند این بودجه کجا تصویب شده است. از آقای لاریجانی سؤال کردند و ایشان اظهار بی اطلاعی کردند و گفتند این بودجه دست ما نیست بعد معلوم شد چند نفر در ریاست جمهوری هستند که تصمیم گیرنده هستند.»
واقعن برای ایران متاسفم! اداره امور مملکت این روزها آدم را بیشتر به یاد سریال قهوه تلخ می اندازد! چقدر این خبرها شبیه اخبار کاخ همایونی « جهانگیر شاه » است!
     

هیچ نظری موجود نیست: