۱۳۹۰ خرداد ۴, چهارشنبه

مسئولیت اول و آخر تقلب در انتخابات با کسانی است که آن را تائید کردند

خوی خودکامگی دو قطب استبداد در ایران چنان آنها را نسبت به یکدیگر برآشفته کرده است که هر روز دست به افشاگری تازه ای علیه یکدیگر می زنند. امروز و در آخرین پرده از این جنگ قدرت، همزمان با « احمق و عقب مانده » خوانده شدن یاران و حامیان خامنه ای توسط محمود احمدی نژاد و یارانش، مجلس شورای اسلامی پرده از پرداخت رشوه 80 هزار تومانی محمود احمدی نژاد به 9 میلیون نفر برای گرفتن رای در کودتای انتخاباتی سال 1388 خبر می دهد. تلخ تر از افشای حقیقتی که میرحسین و کروبی بارها به آن اشاره کرده بودند، اظهارات نمایندگان اقتدارگرایی است که ضلع سوم مثلث کودتای انتخاباتی را تشکیل می دهند.
کافی است نگاهی بیاندازیم به اظهارات محمد مهدی مفتح، سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه، که تصمیم امروز نمایندگان مجلس، را که گفته است این ماجرا پیش از دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در مجلس مطرح شده که در آن زمان« به دلیل حساسیت‌های به وجود آمده ارائه نشد و امروز پس از دو سال، نوبت به ارائه این گزارش رسیده است. » چرا؟ چرا در آن زمان مجلس از رسیدگی به این موضوع خود داری کرد؟ آیا دزدی 720 میلیارد تومانی احمدی نژاد برای پرداخت مستقیم رشوه به مردم، جرم کوچکی است؟ چه کسی یا کسانی مانع از پیگیری این موضوع در زمان انتخابات شدند؟ چه کسی یا کسانی اجازه ندادند تا با مطرح شدن این دزدی آشکارا از بیت المال، دست کم خونهای کمتری ریخته شود و جوانان کمتری به زندان بیافتند و خانواده های کمتری از حوادث پس از انتخابات آسیب ببینند؟
پاسخ به این سئوالات روشن و واضح است. شخص سید علی خامنه ای باید پاسخگوی این همه بی کفایتی و دزدی وسرقت از بیت المال باشد! آیا آقای خامنه ای نمی دانست که چه اتفاقی در مملکت در شرف رخ دادن است؟ آیا هاشمی رفسنجانی برای او ننوشت و اعلام نکرد؟ مگر می شود که در مملکت ایران اتفاقی بیافتد و مجلس بداند و بیت رهبری نداند؟ پس دلیل تائید انتخابات از سوی رهبری چه بود؟ چرا او انتخابات را پیش از موعد قانونی اش تائید کرد؟ چرا حتی اجازه مطرح شدن این اتهام را به یاران میرحسین و کروبی نداد؟ اصلن اگر چنین اتهامی متوجه دولت است، دلیل آن همه بگیر و ببندها و کشت و کشتار مردم چه بود؟ چرا همین الان اجازه آزادی بیگناهان بسیاری که در سلولهای انفرادی خامنه ای اسیرند، صادر نمی شود؟ مگر ضلع سوم استبداد در ایران که همان اصولگرایان اقتدار طلبی نظیر قالیباف و لاریجانی هستند، احمدی نژاد و یارانش را متهم به شیادی و رمالی و لاسیدن با اجنه نمی کنند؟
دردناک اینجاست که علی اکبر اولیا، از اعضای کمیسیون عمران خودش معترف است که « اتفاقات چند ماه اخیر » باعث برملا شدن این تخلف و این سرقت آشکار شده است.
به ازاء هر روزی که از آن کودتای بزرگ و تقلب آشکار می گذرد، حقایق بیشتری از عدم صلاحیت و کفایت سید علی خامنه ای برای اداره مملکت، آشکار می شود. حقایقی که با تقدس بخشیدن وی توسط یاران و گماشتگانش کمرنگ نمی شود! مقدس مآبانی که از بدو خروج او از رحم مادرش برایش معجزه می تراشند، تا همین بی درایتی که از رهبر ایران در تائید زودهنگام انتخابات و کشتار مردم سر زد.

هیچ نظری موجود نیست: