۱۳۹۰ اردیبهشت ۲۹, پنجشنبه

عامل اصلی تخریب بافت تاریخی شیراز رئیس سازمان میراث فرهنگی کشور شد

دهن کجی های محمود احمدی نژاد و مشایی و بقایی به مردم ایران همچنان ادامه دارد و در آخرین نمونه آن استاندار 33 ساله استان فارس که دستور تخریب بافت تاریخی شیراز را صادر کرده بود به عنوان رئیس سازمان میراث فرهنگی کشور انتخاب شد.
این اتفاق در حالی می افتد که هنوز 2 روز از انتشار اخبار و تصاویر مربوط به تخریب بافت تاریخی شیراز در طرح موسوم به بین الحرمین نگذشته است.
از سوی دیگر این اقدام رئیس دولت کودتا را می توان نوعی دهن کجی به حامیان خامنه ای ارزیابی کرد. چه به این ترتیب محمود احمدی نژاد با انتخاب روح الله احمد زاده کرمانی که از نزدیکان اسفندیار رحیم مشایی است، بار دیگر میزان شدت و علاقه خود به رحیم مشایی را به رخ اصولگرایان منتقد وی کشانده است.
روح الله احمد زاده کرمانی همچون اسفندیار رحیم مشایی، بقایی و احمدی نژاد هیچ اعتقادی به خامنه ای ندارند و معیار و ملاکشان در ارزیابی امور امام زمان است.
از جمله انتقادات گسترده ای که نسبت به احمدزاده کرمانی وجود دارد، خودشیفتگی بیش از اندازه اوست. چنانکه اواخر سال پیش با صرف بودجه‌های هنگفتی از بیت المال، اقدام به نصب بنر و تابلوهای عظیم تبلیغاتی از چهرهٔ خودش در سطح استان فارس کرد که این امر موجب نارضایتی مردم استان شد و در رسانه‌ها از آن با تعبیر «اوج خودشیفتگی آقای استاندار» یاد شد.
از جمله سوابق احمد زاده برکناری فرماندار شیراز به دلیل بر ملا کردن روابط شخصی به نام " الخوری "  از زمین خواران بزرگ منطقه با محمدرضا رحیمی بر سر ماجرای اختلاسهای میلیاردی "خانه فاطمی" است.

هیچ نظری موجود نیست: