۱۳۹۰ اردیبهشت ۲۵, یکشنبه

پس از دستگیری و زندان، همسر دکتر فاطمی جاسوس انگلیس شد!

شرم آور است. واقعن آدمی در می ماند که در این مملکت چه خبر است. هر روز یک دستگیری تازه. یک اتهام جدید. رژیم برای لگد مال کردن ملی مذهبی ها و هواداران مصدق از هیچ تهمت و افترایی پرهیز نمی کند. یک روز خبر می رسد که همسر دکتر فاطمی که از قهرمانان مبارزه با استعمار انگلستان در دولت مصدق و به فجیع ترین وجهی توسط اراذل و اوباش پهلوی به قتل رسیده بود، دستگیر شده است، روز دیگر سخن از جاسوس انگلیس بودنش به میان می آید. تو گویی قصدشان زدن دکتر فاطمی است که به ضدیت با سیاستهای استعماری انگلستان آن زمان شهره بود.
حالا روزنامه خراسان طی نوشته ای مدعی شده است که  خانم پریوش سطوتی [ همسر دکتر فاطمی ] که توسط يک جريان خاص پس از سال ها به ايران دعوت شده و از همان زمان در هتل زندگي مي کرد، هم اکنون در بازداشت به سر مي برد. گفته مي شود وي در اعترافات خود به ارتباط با سرويس اطلاعاتي انگلستان اشاره کرده است.
پریوش سطوتی در سال‌های اخیر رابطه نزدیکی با تیم احمدی‌نژاد داشت و بار‌ها از اقدامات رئیس دولت دهم و اسفندیار رحیم‌مشایی تمجید کرده است.
خانم سطوتی حدود دو هفته گذشته پس از اوج‌گیری اختلاف‌ها میان علی خامنه‌ای و محمود احمدی‌نژاد به همراه تعداد دیگری از اعضای تیم احمدی‌نژاد بازداشت شد.
این برای نخستین‌بار است که رسانه‌های حامی خامنه‌ای یکی از «نزدیکان» رئیس دولت دهم و رئیس دفترش را به جاسوسی متهم می‌کنند.
به نظر می رسد روحانیون حاکم بر نظام قدرت و ثروت در ایران هنوز به کینه کهنه شان از ملی مذهبی ها وفادار مانده اند که اینگونه برای لجن مال کردن آنان حتی در میانه دعوا با احمدی نژاد کودتاگر که برکشیده خودشان و امثال مصباح یزدی و خامنه ای است، هم دست از سرآنان بر نمی دارند و اینگونه پیرزن هشتاد و چند ساله ای را در زندان لابد وادار به اعتراف به جاسوسی برای انگلستان کرده اند تا شاید پرونده اسفندیار رحیم مشایی سنگین تر از پیش بشود!  

هیچ نظری موجود نیست: