۱۳۹۰ خرداد ۷, شنبه

رشوه ۷۶۰ میلیارد تومانی احمدی نژاد به روحانیون!

حالا معلوم می شود چرا خامنه ای از مشایی و احمدی نژاد می ترسد و قدرت مقابله با آنان را ندارد. سایت مشرق نیوز که توسط خبرنگاران اخراجی خبرگزاری فارس اداره می‌شود٬ طی یک افشاگری بی سابقه از رشوه ۷۶۰ میلیارد تومانی محمود احمدی نژاد به روحانیون حوزه علمیه قم طی سالهای اخیر خبر داده است و نوشته سرکرده جریان انحرافی  [ اسفندیار رحیم مشایی ]پروژه جدید مرجع سازی را کلید زده است. نماینده ویژه وی در سفری محرمانه به قم با چند تن از روحانیون دیدار و مبالغ قابل توجهی به آنان کمک مالی کرده است. نماینده جریان انحرافی از آنان خواسته رساله های خود را منتشر کنند.
این خبر در حالی توسط این سایت منتشر می شود که به نوشته وب سایت دیگربان چندی پیش علی‌اکبر جوانفکر مدیرعامل ایرنا از کمک ۷۶۰ میلیارد تومانی دولت به حوزه‌های علمیه قم خبر داده بود.
به نوشته این وب سایت اعلام این کمک‌های دولتی با واکنش گروهی از روحانیون حامی خامنه‌ای مواجه شده، به طوری که مرتضی مقتدایی مدیر حوزه‌های علمیه کشور حاضر نشده است این حمایت‌های مالی را تائید کند.
در عین حال مرکز خبر حوزه نوشته مقتدایی روز شنبه هفتم خرداد گفته که «اگر چنین خدمتی هم به حوزه‌های علمیه شده باشد، آیا مصلحت است که بیان شود؟»
به گفته مقتدایی «پس از انتشار این خبر تماس‌های فراوانی از سوی بیوت مراجع تقلید و اساتید برجسته گرفته شد، مبنی بر اینکه ممکن است این خبر در میان مردم تاثیر نامطلوبی داشته باشد.»
محمودرضا جمشیدی، مدیر حوزه‌های علمیه خواهران هم پول دادن دولت به حوزه‌های علمیه را به معنای ارتباط داشتن با حوزه‌ ندانسته و گفته است: «پول دولت، پول ولی فقیه است.»

هیچ نظری موجود نیست: