۱۳۹۰ خرداد ۱۰, سه‌شنبه

پیرترین رفته گر ایران دارد از فرط گرسنگی می میرد!

کجاست آقای دیکتاتور کوچک که مدعی بود کسی در ایران از گرسنگی نمی میرد! کجاست آقای دیکتاتور بزرگ که دولت کودتایی اش را بهترین دولت صد ساله اخیر می داند؟ حالا خبرگزاری مهر که خبرگزاری سازمان تبلیغات اسلامی است و زیر نظر بیت رهبری، در خبری از احتمال مرگ پیرترین رفته گر ایرانی در اثر شدت ضعف و گرسنگی خبر داده است. به نوشته خبرگزاری مهر : « عبدالله، رفتگر ۷۶ ساله تهران، روز شنبه در پارک کودک شهر زیبای این شهر پیدا شد. پزشکان علت این عارضه را ضعف عمومی ناشی از گرسنگی اعلام کردند! به نوشته این خبرگزاری پیرترین رفتگر شهر تهران ماهی ۲۰۰ هزار تومان حقوق می گرفت و شب ها محدوده میدان شهر زیبا و خیابان های اطرافش را جارو می کشید و روزها در مسجد می خوابید.»بامزه اینجاست که عبدالله تا کنون سوژه گزارشهای متعدد روزنامه ها و حتی صدا و سیمای ایران بوده است! بیچاره رفته گران و ضعفا و فقرایی که شناخته شده نیستند و کسی از حال و روز آنها خبر ندارد.
همین دو روز پیش بود که نوشتم 760 میلیارد تومان دولت کودتا به روحانیون قم رشوه داده است. همین چند روز پیش بود که نوشتم حمید بقایی معاون اول احمدی نژاد پرونده اختلاسی 720 میلیارد تومانی دارد. پول نفت مردم ایران بر سر سفره غزه و لبنان می نشیند و رفته گران ما باید از شدت گرسنگی بمیرند!

۱ نظر:

جرس نیوز گفت...

تشییع پیکر مهندس سحابی، صبح فردا چهارشنبه در لواسان
او در سال ۱۳۸۷ به علت سال‌ها تلاش در عرصه مطبوعات برنده جایزه قلم طلایی از سوی انجمن آزادی مطبوعات ایران شد.

چکیده :شنیده ها حاکی از آن است که نهادهای امنیتی و اطلاعاتی جمهوری اسلامی، فشارهای زیادی را متوجه خانواده و همفکران مهندس سحابی کرده‌اند که مراسم تشییع وی در لواسان صورت...

در پی درگذشت عزت الله سحابی، پیکر وی فردا از مقابل منزلش در لواسان تشییع می شود.
به گزارش جرس، نیمه شب گذشته مهندس عزت الله سحابی در پی یک دوره بیماری در بیمارستان سجاد تهران در گذشت و پیکر او صبح امروز به خانواده وی تحویل داده شد.
بر اساس خبر دریافتی، قرار است، فردا، صبح چهارشنبه، پیکر مرحوم سحابی از مقابل منزل وی در لواسان تهران تشییع شده و در گورستان همان منطقه به خاک سپرده شود .
منزل مهندس سحابی در لواسان ، بلوار امام خمینی ، بعد از میدان گلن دووک ، خیابان پیام ، خیابان صحرای ناران ، کوچهٔ گلستان ، پلاک ۱۰ واقع شده است.
شنیده ها حاکی از آن است که نهادهای امنیتی و اطلاعاتی جمهوری اسلامی، فشارهای زیادی را متوجه خانواده و همفکران مهندس سحابی کرده‌اند که مراسم تشییع وی در لواسان صورت گیرد.
در دو هفته ی اخیر که وضع جسمی مهندس سحابی بدتر شد، فشارهای امنیتی و اطلاعاتی برای برگزاری «بی مشکل» مراسم تشییع و تدفین مهندس سحابی، شدت یافت.