۱۳۹۰ خرداد ۲, دوشنبه

احمدی نژاد زیبا شده است؟

مقایسه آخرین تصاویر منتشر شده از چهره محمود احمدی نژاد، رئیس دولت کودتایی دهم  با تصاویر منتشر شده از او در گذشته، تغییرات گسترده ای را بر چهره دیکتاتور کوچک نظام سیاسی ایران نشان می دهد. برخی از کارشناسان جراحی پلاستیک با بررسی چهره جدید احمدی نژاد به این نتیجه رسیده اند که صورت او به شدت دچار تغییر شده است.


بطوریکه در این تصویر می بینید، چروک اخم پیشانی احمدی نژاد، نسبت به عکسهای قدیمی تر او دیگر دچار خطوط ناشی از کمبود چربی در زیر پوست نیستند. ضمن آنکه چروک دور چشم وی نیز به کلی از بین رفته است. گودی گونه های دیکتاتور کوچک نیز در تصاویر تازه منتشر شده از او کاملن از بین رفته است. حتی حالت موهای سر محمود احمدی نژاد هم به کلی متفاوت از گذشته شده است و استفاده از عینک برای نشان دادن عمیق بودن چهره نیز پارامتری غیر قابل انکار است. در عکسهای جدیدی که از محمود احمدی نژاد منتشر شده است همچنین دیگر خبری از گودی زیر چشم و کبودیهای آن نیست. افتادگی دماغ کودتاگر کوچک هم به کلی از بین رفته است.
آیا اتفاق جدیدی در چهره دیکتاتور کوچک رخ داده است؟ آیا او از عمل جراحی زیبایی برای تغییر چهره اش بهره برده؟
یکی از کاربران بالاترین معتقد است که چروک های خط اخم و پیشانی و دور چشم  او با استفاده بوتاکس از بین رفته و تزریق چربی در گونه ها و صورت مشهوده و بینی با ظرافتی خاص دستکاری شده  است. این روزها در فیس بوک هم درباره تغییر چهره احمدی نژاد بحثهای زیادی مطرح می شود. شاید حق با کسانی است که معتقدند احمدی نژاد بر صورتش عمل جراحی زیبایی انجام داده است. شما چی فکر می کنید؟     

هیچ نظری موجود نیست: