۱۳۹۰ خرداد ۵, پنجشنبه

مصباح یزدی: تا وقتی خامنه ای هست، نیازی به امام زمان نداریم!

اظهارات تازه محمود نبویان، که از شاگردان مصباح یزدی است، ملغمه ای از طنز و هزل و فکاهی است. با این همه این اظهارات را نباید شوخی گرفت و به آنها خندید. این حرفها، تنها سخنانی برای گفتن و شنیدن نیست. اینها فلسفه وجودی حاکمان امروز نظام سیاسی ایران است. وقتی مصباح یزدی خودش را گربه ای می داند برای سید علی خامنه ای باید تا ته مصیبت را خواند. « آقای مصباح می‌گفتند رفتم پیش مقام معظم رهبری، آقا بهم گفتند: «هرچی گفتی درست در اومده.» گفتم: «بله؛ گربه‌ها شامه‌های تیزی دارند.» ( دیگربان، 4 خرداد 1390 ) شنیده بودیم که بگویند ما سگ فلانی هستیم! اما گربه شدن برای چیدن بادمجان دور قاب قدرت؟!
این جملات را یک نفر هوچی گر مخالف نظام جمهوری اسلامی نگفته است، یکی از نزدیکترین شاگردان مصباح گفته است. این حرف نشان می دهد که اگر احمدی نژاد با رمالی های مشایی مسخ و مسخر شده است، خامنه ای نیز با شارلاتان بازیهای مصباح یزدی جادو شده است.
البته محمود نبویان یادش می رود که همین مصباح بود که می گفت امام زمان گفته به احمدی نژاد رای بدهید. همین مصباح یزدی بود که می گفت اطاعت از احمدی نژاد، اطاعت از خداست و همین مصباح یزدی بود که تقلب در انتخابات را برای روی کار نیامدن میرحسین، جایز شمرده بود.
حرفهای نبویان را باید خواند تا فهمید دعوای مصباح و احمدی نژاد واقعن بر سر لحاف ملایانی است که نمی خواهند قدرت را از دست بدهند. می گوید: « یادمه پارسال حاج آقای مصباح توی طرح ولایت فرمود که «فتنه‌ای عظیم‌تر در راه است.» یه جمله دیگه گفته خصوصی به ما٬ من اینجا بگم، فرمود: «خطر آقای مشایی صد برابر بیشتر از آقای موسوی است.» یکی هم در آن میانه پیدا نشد که بپرسد : " خب ! اگر آقای شما می دانست که مشایی از موسوی خطرناکتر است، پس دلیل این همه کشت و کشتار ملت چه بود؟ پس دلیل اصرار برای رای دوباره آوردن احمدی نژاد چه بود؟ »
شاگرد عزیز مصباح ادامه می دهد: «  شیخ ابراهیم زنجانی، محمدعلی فروغی٬ سید جمال‌الدین اسدآبادی٬ باراک اوباما٬ دیوید بکام همگی جز فراماسون‌ها بوده و هستند! » هر که نداند گمان می کند که نبویان مست و ملنگ بوده که این حرفها را زده. اینها حتی سید جمال الدین اسد آبادی را هم قبول ندارند و او را به اوباما می چسبانند! و همین ها بر مقدرات مملکت حاکم شده اند.
می گوید: « 
در یک جلسه‌ خصوصی به احمدی‌نژاد گفتم از شما گله داریم که این حرف‌ها را می‌زنید. {دوستی مردم ایران با اسرائیل} وی گفت: «حرف مشایی درست بود، ما فقط به احترام رهبری حرفی نزدیم.»
می گوید: « می‌دونید چیه؟ آقای مصباح هر چی پیش‌بینی می‌کنه متاسفانه محقق می‌شه. » متاسفانه! خوب شد این متاسفانه را گفتید آقای نبویان! واقعن برای چه کسی یا چیزی متاسف هستید؟ مردم ایران؟ قدرت خودتان؟ بی آبرو شدنتان؟
نکته کلیدی حرفهای شاگر اول مصباح اما آنجاست که می گوید: «  خدا قسم تازه داریم می‌فهمیم یک ذره باور به ولایت فقیه ندارند {تیم احمدی‌نژاد}. یک ذره. به اسم امام زمان نائب امام زمان رو دارن حذف می‌کنند. حواستون جمع هست؟ » یعنی چی این حرف؟ یعنی کسی غیر از خامنه ای حق ندارد با امام زمان رابطه داشته باشد. یعنی تا وقتی خامنه ای هست و منافع ما بواسطه چیدن بادمجان دو قاب قدرتش تامین می شود، نیازی به خود امام زمان نیست!

۱ نظر:

ناشناس گفت...

سلام.
با توجه به اینکه در ماه خرداد قرار داریم ، و این ماه ، خصوصا 22 خرداد زمان یاد آوری حماسه خرداد های پیشین است ، بر آن شدیم تا برای تاکید هرچه بیشتر این حماسه ، فضای رسانه ای را به رنگ این روز در آوریم لذا تصمیم بر طراحی" لوگوی 22 خرداد" مخصوص قرار دادن در گوشه وبلاگ ها گرفتیم.
از شما دوستان خواهشمندیم که در صورت تمایل کد این لوگو را در وبلاگ خود قرار دهید.
http://22khordad90.blogspot.com/