۱۳۹۰ اردیبهشت ۱۳, سه‌شنبه

دستگیری 23 نفر به همراه همسر دکتر فاطمی وآزاده اردکانی رئیس موزه ملی ایران

ظاهراً پروژه کم کردن روی احمدی نژاد با دستگیری روز افزون یاران نزدیک مشایی و دولت ادامه دارد. حالا سایت اعتدال از بازداشت 25 نفر از افراد مرتبط با اسفندیار رحیم مشایی توسط یکی از دستگاههای امنیتی خبر داده است و نوشته که در میان دستگیر شدگان نام همسر دکتر حسین فاطمی و آزاده اردکانی رئیس موزه ملی ایران هم دیده می شود.
آزاده اردکانی معلم زبان اسفندیار رحیم مشایی و حمید بقایی معاون او در سازمان میراث فرهنگی بود که بدون داشتن سابقه علمی و صرفن به دلیل روابطش با بقایی و مشایی به ناگهان از مدیریت سایت میراث آریا به سمت مدیر موزه ملی ایران نائل شد.
شاید قربانی خشم خامنه ای از احمدی نژاد مشایی و دار و دسته اش باشند. فعلن که موج بگیر و ببندها همینطور ادامه دارد.

۲ نظر:

Bahram گفت...

باش تا صبح دولتت بدمد اين نقش بازي كردنها يكروزدمار از گره اين خونخوار ١٤٠٠ ساله در خواهد اوردهمسر دكتر فاطمي خاين جاسوس انگليس هم ارزشي براي ملت جگر سوخته ايران ندارد اينها كثافتهايي هستند كه هم از توبره ميخورندوهم از اخور

ناشناس گفت...

ببینید انگلیس چقدر در دستگاه قضایی آخوندها نفوذ دارد که حتی به همسر شهید دکتر فاطمی که بالای هشتاد سال سن دارد هم رحم نمی کنند دکتر فاطمی فردی بود که سفارت روباه پیر را برای اولین بار در ایران بست به همین خاطر پس از 28 مرداد 32 ناجوانمردانه به توطئه همین روباه وی را در حالیکه بشدت بیمار و مجروح بود اعدام کردند. انگلیس از هرچیز و هر کس که یادآور مرحوم مصدق باشد وحشت دارد خواه این فرد یک پیره زن هشتاد ساله باشد.جالب اینجاست که دکتر فاطمی قبل از شهادت توسط گروه فدائیان اسلام ترور شده بود ! پس بهتر نیست به فدائیان اسلام و امثال آن فدائیان انگلیس گفته شود ! بر روان پاک دکتر مصدق و شهید دکتر فاطمی درود می فرستیم .