۱۳۹۰ اردیبهشت ۲۷, سه‌شنبه

فیلمی از بی پناهی یک زن ایرانی

چند روز پیش این فیلم را بر روی وبلاگم قرار دادم به امید آنکه دیده شود و مردم ببینند که چقدر زنان ایرانی در رنجند. بویژه در روستاها و مناطق دورافتاده. با این همه گویا مسائل سیاسی برای کاربران ایرانی اینترنت مهمتر از هر چیز دیگری است. این فیلم را دوباره اینجا می گذارم تا بلکه دیده شود و کسی به داد این زن بدبخت و زنان بدبختی مثل او برسد. دست و پای آدم به لرزه می افتد با دیدن این فیلم. چه می توان گفت؟ چه می توان نوشت؟ مردی زنش را، همسرش را به قصد کشت می زند چون زن بی زبان مخالف ازدواج شوهر معتادش با زن دیگری است. در میانه کتک خوردن اما می شنود که مردش که او را می زند، می گوید: " عاشقشم و می خواهم بگیرمش کثافت! " این واقعیت امروز جامعه ماست. البته همه مردها در ایران اینگونه نیستند، اما چه بسیار زنانی که اینگونه بی رحمانه زیر دست و پای شوهرانشان تنها برای دفاع از حقوق بدیهی و مشروعشان قربانی می شوند. آیا در چنین جامعه ای نباید منتظر اسید پاشی مردان به صورت زنان و کور شدن آنان بود؟ وای بر ما! وای بر جمهوری اسلامی! وای بر همه ایرانیانی که فخر شکوه تاریخی نیاکانشان را به عالم می فروشند!

۵ نظر:

ناشناس گفت...

شما فکر میکنید که تاثیری روی کسی میگذارد اگر میخواست غیرت این مردم رابیدار کند یک پارچه جلوی زندانهامیرفتن وجلوی این همه اعدامهای سرمایه های مملکت وجگرگوشه هارامیگرفتن برای اولین بارارزومیکنم ایکاش بجای ایرانی بودن یک عرب بودم همان تازی هایی که مملکت مارا به فنابردن مشکل نه از مملکت ونه سردمداران مملکت بلکه از مردم بی غرت ایران است .

ناشناس گفت...

من با دیدن این فیلم، تمام وجودم به لرزه در آمد. دلم هم برای این زن سوخت و هم آن زن که میخواهد با این مرد معتاد، ازدواج کند. به هر دوی این زنها ظلم شده. اما به واقعا، مقصر چنین جریاناتی که هر روز در جامعه ما اتفاق می افتد، کیست؟ من با نظر دوست قبلی، کاملا موافقم. تمام این مشکلات به گردن خود ما هست. مگر ما چه از عربها کم داریم؟ مگر ما چه از مصری ها یا تونسی ها کمتر داریم، که وقتی یک جوان در وسط میدان شهر خودش را آتش زد در کمتر از ۳ هفته، رژیم منحل شد. ما باید به خودمان بیاییم تا دیر نشده.

ناشناس گفت...

انگار همه ایرانیها خواب هستند غیرت ایرانی کجا رفته؟ سپاه پاسداران تن تن مواد وارد میکند بگذریم بی فایده است

ناشناس گفت...

دوست عزیز
چه می توان گفت

shohre گفت...

man nemitoonam bebinam to ro khodaa