۱۳۹۰ اردیبهشت ۲۹, پنجشنبه

مشایی و بقایی برای دومین بار به اتهام " تضعیف ولایت " احضار و بازجویی شده اند

 بازی بزرگ بالاخره کلیدش زده شد. دیشب چند تا از دوستان که خبرنگار پارلمانی هستند از بازجویی دوباره مشایی و بقایی خبر دادند. ظاهرن اتهامات همانی است که در تمام 2 سال گذشته متوجه این دو نفر بوده است. موضوع اصلی بازجویی ها اتهامات مالی و امنیتی این دو نفر هست . یکی از خبرنگاران پارلمانی با تائید این موضوع در فیس بوکش نوشته: " خبر بازجویی دوباره مشایی و بقایی را با چند نفر از نمایندگان اصولگرای مجلس در میان گذاشته ام هیچ کدامشان بازداشت را عنوان نمی کنند، حرف از بازجویی مجدد می زنند و تاکید دارند که سی دی ظهور بهانه هست و بازداشت کیا پاشا مسئول ارشد نهاد ریاست جمهوری دلایل دیگری دارد و اتهامشان تلاش برای تضعیف ولایت فقیه عنوان شده است.
این در حالی است که روز گذشته سایت الف نزدیک به احمد توکلی از نمایندگان منتقد دولت از دستگیری کیاپاشا به جرم دست داشتن در انتشار سی دی ظهور نزدیک است خبر داده بود.
بر اساس اخبار كسب شده از برخي منابع، شب گذشته "كیاپاشا " مسئول ارشد نهاد رياست‌جمهوري در ارتباط با توليد سي‌دي مستند انحرافي "ظهور بسيار نزديك است " بازداشت شد.
پاشا از دوستان ۲۰ ساله رئيس دفتر رئيس جمهور است كه در زمان تصدي مسئوليت سازمان فرهنگي هنري شهرداري تهران و سازمان ايرانگردي و جهانگردي توسط اسفنديار رحيم مشايي مشاور رسمي وي بود.
پیش از این مشائی طی حکمی کیاپاشا را به عنوان سرپرست هسته گزينش نهاد ریاست جمهوری منصوب کرده بود.
با این همه برخی از خبرنگاران پارلمانی خبر داده اند که عوامل امنیتی که بازداشت ها را بر عهده دارد تاکید بسیار دارد تا این بازداشت ها با ادبیاتی مانند "جادوگروی " و هم چنین "حجتیه " در بین افکار عمومی مطرح شود نه موضوع " تلاش برای تضعیف ولایت فقیه "

۱ نظر:

ناشناس گفت...

خامنه ای یک هیولاست به هیچ کس رحم نمی کند. بدتر از همه اینکه مردم را اینگونه فریب می دهد.