۱۳۹۰ اردیبهشت ۲۲, پنجشنبه

تو دهنی احمدی نژاد به جنتی! شورای نگهبان اشتباه می کند حق با دولت است!

همینطوری پیش برود احمدی نژاد و یارانش خامنه ای را هم قورت می دهند و یک آب هم روش! من بارها در نوشته هایم گفته ام که ماری که خامنه ای در آستینش پروراند تا به کمک آن هاشمی و کارگزاران و خاتمی و اصلاح طلبان و میرحسین و یاران امام خمینی را از صحنه سیاست ایران کنار بزند، اینک اژدهایی شده است هفت سر که درصدد بلعیدن " آقا " یش برآمده است. نمونه آخر این ادعا سخنان لطف الله فروزنده، معاون توسعه مدیریت و نیروی انسانی احمدی نژاد که  روی دست جنتی بلند شده است و می گوید: " دولت وزارتخانه ها را مطابق قانون ادغام کرده است و شرح وظایف آنها را هم بعدا به صورت لایحه به مجلس ارائه خواهد کرد. " به همین راحتی! یک نفر بالاخره روی دست جنتی بلند شده است و نظر شورای نگهبان را به پشیزی نمی گیرد.
این سخنان در شرایطی از سوی یاران احمدی نژاد زده می شود که جنتی در پاسخ به نامه علی لاریجانی، رئیس مجلس، نوشت که قانون اساسی و به خصوص اصل ۱۳۳ این قانون تصرح دارد که "هرگونه تغییر در وظایف و اختیارات قانونی و نیز ادغام دو یا چند وزارتخانه باید به تصویب مجلس شورای اسلامی برسد و تا قبل از تصویب مجلس، تغییری در مسئولیت و اختیارات وزیران و وزارتخانه های قبلی به وجود نخواهد آمد."
این مقام دولتی اظهار نظرجنتی را هم قابل قبول ندانسته و با استناد به آرای قبلی شورا، گفته است: "براساس تفسیر شورای نگهبان که در تاریخ دهم خردادماه سال ۱۳۷۶ به رئیس جمهوری وقت اعلام شد، تفسیر شورا به گذشته تسری نمی یابد."
به گفته وی، از آنجا که " تفسیر امروز شورا بعد از انجام فرآیند ادغام صورت گرفته" این تفسیر قابل اطلاق به عمل انجام شده دولت نیست."
می گویند صبر خدا چهل ساله است. هنوز تا چهل سال خدا هشت سال مانده اما بعد از هاشمی رفسنجانی انگار نوبت به خار و زبون شدن خامنه ای و جنتی است. باید منتظر ماند و باقی داستان را دید!
میان الواط قدیم مثلی بود که می گفتند برای خراب کردن گنده لات پر مدعا، نوچه ات را باید بفرستی! حالا حکایت احمد جنتی است! فعلن یک هیچ به نفع احمدی نژاد و نوچه هایش!

هیچ نظری موجود نیست: