۱۳۹۰ اردیبهشت ۲۱, چهارشنبه

مشایی ، جوانفکر و بقایی بزودی دستگیر می شوند

روزنامه کیهان در مقاله امروز خود با یادآوری مواردی که به زعم نویسنده این روزنامه  رسوخ " گرگها " در اطراف شخصیتهای انقلابی نظیر " آیت الله شریعتمداری " ، " آیت الله منتظری " ، " هاشمی رفسنجانی " ، بنی صدر و مرحوم بازرگان و خاتمی و ... بوده اند و تشابه این ادعا با حضور بقایی و مشایی و جوانفکر در اطراف محمود احمدی نژاد، از وی خواسته است تا آنها را از اطراف خود براند.
سرمقاله نویس کیهان با اشاره به سرانجام افرادی نظیر ابراهیم یزدی و حبیب الله پیمان که از اطرافیان بازرگان بودند و همچنین با اشاره به سرنوشت افرادی نظیر تقوی در دفتر بنی صدر و ابطحی و عطریانفر و مرعشی در دفاتر خاتمی و هاشمی رفسنجانی، با طرح این موضوع که " این جریان آلوده " همانند موارد قبلی " نیازمند قرنطینه " است، خواستار دستگیری اطرافیان احمدی نژاد برای تطهیر شدن رئیس دولت کودتا می شوند.
جالب اینجاست که یکسال پیش از این اسفندیار رحیم مشایی چنین روزهایی را برای خود پیش بینی می کرد و مدعی شده بود " شریعتمداری تا سال دیگر فرمان قتل مرا صادر خواهد کرد. "
با توجه به روال همیشگی در جمهوری اسلامی که دستگیری افراد سرشناس پس از مقدمه چینی های کیهان اتفاق می افتد، به احتمال بسیار زیاد بزودی شاهد دستگیری حلقه اول یاران احمدی نژاد، توسط نیروهای امنیتی و اطلاعاتی خواهیم بود.
کما اینکه طی روزهای گذشته بیش از 21 نفر از یاران مشایی و حتی مدیر موزه ملی ایران در همین رابطه بازداشت شدند و در حال حاضر دست کم سه نفر از خبرنگاران حامی دولت تحت تعقیب قرار دارند.
بنا به ادعای سایت یکشنبه "  امیرطاهر حسین خان، خسرو نقیبی و مجتبی ناوندی سه روزنامه‌نگار شاغل در رسانه‌های حامی دولت٬ احضار و تحت تعقیب قضایی قرار گرفته‌اند."

۱ نظر:

ناشناس گفت...

MAmnoon az darje in khabar ,man bisabrane montazere hamchenin khabari boddam va az omidvaram shoma ham avalin shakhsi khahid bod ke vagheiyate in khabaro be eshterak migozarid,
Ba sepase faravan