۱۳۹۰ خرداد ۴, چهارشنبه

یک شرکت اسرائیلی به جرم رابطه با ایران تحریم شد!

این همه شعار مرگ بر اسرائیل! مرگ بر اسرائیل که 32 ساله مدام از در و دیوار مملکت بالا می رود یک طرف، این خبر که آمریکا یک شرکت اسرائیلی را بخاطر ارتباط با ایران تحریم کرده است یک طرف! این شرکت که نامش " برادران آفر " است، یکی از بزرگترین شرکتهای کشتی سازی در جهان محسوب می شود.
در این باره ندای سبز آزادی نوشته: " آمریکا هفت شرکت خارجی و از جمله یک شرکت کشتیرانی اسرائیلی و شرکت دولتی نفت ونزوئلا را در چارچوب تلاش‌های خود برای مقابله با برنامه هسته‌ای ایران تحریم کرد.
به گزارش خبرگزاری فرانسه، جیمز استاینبرگ، معاون وزیر امور خارجه آمریکا، روز سه‌شنبه اعلام کرد، این کشور تصمیم گرفته است، هفت شرکت خارجی دیگر را در چارچوب تلاش‌های تازه خود برای مهار برنامه هسته‌ای ایران تحریم کند.
وی در این باره به خبرنگاران گفته است: «من آمده‌ام بگویم که هیلاری کلینتون، وزیر امور خارجه آمریکا تصمیم گرفته است، هفت شرکت خارجی را در چارچوب قانون تحریم‌های ایران مصوب ۱۹۹۶ تحریم کند.»
در میان این شرکت‌ها از جمله نام شرکت اسرائیلی گروه برادران آفر به چشم می‌خورد که یکی از بزرگترین شرکت‌های کشتیرانی خصوصی در جهان به شمار می‌آید."

۱ نظر:

ناشناس گفت...

همون، امریکا این کار رو بکنه، ندای سبز آزادی بگه، شما هم باور کن. چشمهاتو باز کن، یک کم فکر کن. این خبر پیزوری رو بذار کنار زیر سوال بردن موجودیت اسرائیل در تمام مجامع بین المللی توسط ایران. واقعا فکر میکنی کشف کردی که گندش در اومد؟