۱۳۹۰ اردیبهشت ۱۲, دوشنبه

عباس غفاری، جن گیر ویژه احمدی نژاد دستگیر شده است

با خواندن این خبرها خواننده شک می کند که در هزاره سوم زندگی می کند. اینکه در راس اداره امور مملکت نه فقط سخن از جن که اقتدا به جن گیرها باشد را آدمی تنها در داستانهای هزار و یک شب می خواند، اما ظاهرن در دولت احمدی نژاد هر امر مزمومی شدنی است و رنگ واقعیت به خودش می گیرد.
حالا گندش درآمده که تیم احمدی نژاد جن گیر ویژه ای دارد که در امور مملکت هم دخالت می کند. آدم تازه حالا می فهمد اینکه میرحسین در مناظره اش با احمدی نژاد می گفت شما برای اداره امور مملکت به رمل و اسطرلاب متوسل می شوید، یعنی چی؟ سایت جدیدالتاسیس یکشنبه طی مطلبی خواستار روشن شدن هویت " عباس غفاری " جن گیر ویژه احمدی نژاد شده است.
در همین رابطه سایت دیگربان نوشته: " هویت مرموزترین چهره پشت پرده دولت محمود احمدی‌نژاد که گفته می‌شود رئیس دولت دهم و اسفندیار رحیم‌مشایی را «مسخ» خود کرده است٬ فاش شد.
از عباس غفاری٬ عقاید٬ گذشته و اقداماتش هیچ اطلاعاتی موجود نیست٬ اما این سایت نوشته مطالبی که حامیان علی خامنه‌ای در روز‌های اخیر درباره وی مطرح کرده‌اند «شایعه‌» است.
محمدتقی مصباح یزدی٬ غلامعلی حداد عادل٬ حسین فدایی و مرتضی نبوی چهار حامی خامنه‌ای هستند که به طور مستقیم و غیرمستقیم اعلام کرده‌اند تیم احمدی‌نژاد «اجنه» را تسخیر و از «توانایی بالای» آنها برای تحقق اهداف خود سود می‌برد.
سایت «یکشنبه» نیز با تائید تلویحی این گفته‌ها نوشته که ارتباط با «اجنه» از سوی اطرافیان احمدی‌نژاد مربوط به «چند مورد خاص» بوده است.
این سایت بدون اشاره به این موارد٬ از قوه قضائیه خواسته است با کسانی که به عباس غفاری و تیم احمدی‌نژاد اتهام می‌زنند برخورد کند.
سایت «یکشنبه» به نقل از یک مقام نزدیک به احمدی‌نژاد از مقام‌های قوه قضائیه سئوالاتی درباره غفاری پرسیده و از آنها خواسته که در این مورد روشنگری کنند.
این فرد از مقام‌های قضایی پرسیده که درباره گزارش‌ها مبنی بر بازداشت عباس غفاری٬ علت بازداشت وی٬ نهاد دستگیر کننده و مرگ بازجوی این فرد توضیحاتی ارائه دهند.
وی در ادامه این پرسش را مطرح کرده که علت سکته و مرگ بازجوی آقای غفاری چه بوده است و با نزدیکان وی چه برخوردی شده و «آیا استفاده از چنین روش‌هایی برای اداره امور کشوری، شرعی است؟»
این فرد نزدیک به احمدی‌نژاد همچنین پرسش‌های دیگری درباره صحت برخی اتهام‌ها علیه عباس غفاری٬ نحوه ارتباط وی با برخی افراد و کیفیت این رابطه مطرح کرده و خواستار پاسخگویی مقام‌های قضایی شده است.
پرسش‌های این فرد پیرامون عباس غفاری در شرایطی مطرح می‌شود که براساس برخی گزارش‌ها یکی از دلایل قهر ۱۰ روزه احمدی‌نژاد٬ بازداشت این فرد از سوی سپاه پاسداران بوده است.
گفته می‌شود ماموران سپاه این فرد را پس از بازداشت مورد بازجویی قرار داده و اتهام وی را همکاری با موساد اعلام کرده‌اند که این اتهام با خشم احمدی‌نژاد مواجه شده است.
اطلاعات دیگری از این فرد در دسترس نیست٬ اما گفته می‌شود که عباس غفاری طراح ایده «هاله نور»٬ مدعی ارتباط مستقیم با امام دوازدهم شیعیان و رابط امام زمان با احمدی‌نژاد و رحیم‌مشایی بوده است.

۱۰ نظر:

hadi ghodssi گفت...

به نظر من آن عکس با سیگاررا ازروی وبلاتون بردارید. سیگار کشیدن چیز خوبی نیست و خود تخریبی افتخاری نمی باشد. حالا شما اگر معتاد هستید، اقلا در خفا این عمل ناشایست را انجام بدهید.

ناشناس گفت...

حوب تعجبی ندارد این حکومت از اول هم یک حکومت خرافات بوده است.

ناشناس گفت...

چرا عکس با سیگار ؟!! روی صفحه وبلاگ

ناشناس گفت...

به نظرتون درسته که اصل موضوع این صفحه را که اینقدر جای تفکر و تعمق داره رو رها کرده و به سیگار روی وبلاگ بپردازیم؟!؟!؟!؟!

ناشناس گفت...

عزیز من اگه عکس با سیگار مهم نبود که یه عکس مثل بقیه خیلی معمولی میذاشت.
وای بر این ملت وای بر این مملکت افسووووووس

ناشناس گفت...

من به رمالی اعتقادی ندارم ولی به عمق حماقت بشر که گاهی گوساله پرستی می کند اعتقاد وافر دارم ....
این رمالی در این کشور تاریخی است جالب آنجاست که همه تاریخ خوانده و نیک می دانیم که بر سر قائم مقام چه آمد و حکم مرگش چگونه صادر شد ....
جالب آن است که رمالی که حکم مرگش را داد جاسوس انگلیس بود ....
این فرد هم چیزی جز این نیست شک نکنید
ولی وای بر حماقت تاریخی که هیچ کس از آن درس نمی گیرد....

mehdi jedinia گفت...

احمد با سیگار گوشه لبش را عشق است.
من که از تو جز صداقت حرفه ای ندیدم...

ناشناس گفت...

اون سیگارو از گوشه لبت بردار

صابر گفت...

سلام . این عکس خودتونه؟ اگه عکس از این خوشگلتر ندارید میتونید لااقل سیگارشو با فتوشاپ بردارید

ناشناس گفت...

از نظر شما آزادی چیست؟ آیا آزادی شامل این نمیشود که ما تنها با اندکی صبر اجازه دهیم خود عباس غفاری پس از آزادی و به همراه وکیلش به تمامی سوالات پاسخ دهد؟! از کی تا به حال این حکومت دیکتاتوری با صداقت برخورد کرده که این بار دومشان باشد؟! جز این است که بین بزرگان اختلاف افتاده و شاید بهتر نیست ما با اندکی تردید و حتی به چشم یک قربانی به این فرد و اتهاماتش نگاه کنیم؟! بهتر نیست به این راحتی دست به قضاوت نزنیم؟!
من این را برای کسانی می گویم که هیچ آشنایی با این فرد نداشته باشند، نه برای خود و امثال خود!
حال اگر جنبش سبز یعنی اینکه بدون شناخت دست به قضاوت بزنیم، به حال خود افسوس میخورم که روزی سبز بودم و پا به پای سبزها مبارزه کردم!!!!