۱۳۹۰ خرداد ۶, جمعه

دولت احمدی نژاد سیمان ایرانی را با مارک خلیج عربی صادر می کند

درباره سعید العقیلی این روزها اخبار و اطلاعات فراوانی در رسانه ها نوشته می شود. کسی که رسانه های حامی خامنه ای از او به عنوان « عنصر سرویس امنیتی امارات » و یکی از « سردمداران فساد اقتصادی » در ایران یاد می شود که به ادعای سایت امنیتی جوان آنلاین تابعیتی اماراتی دارد.
این « العقیلی » البته همان کسی است که محمود احمدی نژاد در روزهای نخستین دولت نهم از او به عنوان سرشاخه باندهای مخوف اقتصادی یاد می کرد و بعدتر، در چرخشی 180 درجه ای بواسطه احمدزاده کرمانی، رئیس فعلی سازمان میراث فرهنگی و استاندار سابق فارس، سرآشتی با او گذاشت و حالا یکی از چهره های پنهان و رانت خواران اصلی اقتصاد بی در و پیکر ایران است.
در آخرین افشاگریهای علیه او سایت ندای انقلاب، به نقل از جوان آنلاین نوشته که دار و دسته وی سیمان ایرانی را با بسته بندی های ملقب به خلیج ع.ر.ب.ی به امارات و دیگر کشورها صادر می کنند و این بسته بندی در ایران و در جزیره قشم اتفاق می افتد.
به نوشته این سایت: « در گذشته محصولات سیمان قشم به واسطه کشتی های عراقی به امارات منتقل شده و در آنجا با تعویض بسته بندی با سیمان خلیج عربی صادر می شد اما به علت هزینه بر بودن این عملیات انتقال و تعویض پاکت سعید العقیلی با رایزنی با مدیر عامل جدید ،پاکتهای با مارک سیمان خلیج ع ر ب ی را به کارخانه سیمان قشم منتقل کرده و در خاک ایران سیمان تولید ایران با نام خلیج عربی بسته بندی شده و صادر می شود.
بارگیری ها شبانه انجام می شودتا از گزند حوادث مصون بماند ولی پس از ارسال سه محموله با مطلع شدن نهادهای امنیتی جزیره و گزارش به مراجع قانونی، محموله چهارم با حکم مرجع قضایی توقیف می شود.
نکته جالب توجه در این جا واکنش مدیر عامل جدید بوده که در این خصوص به عنوان پشتیبان وارد شده وخطاب به مسئولان پیگیر کننده این پرونده می گوید که آقای العقیلی 200 میلیون تومان پول چاپ پاکت داده و شما به ایشان ضرر زده اید. »
اگر این پرده دریها صحت داشته باشد باید به جماعت حاکم در دولت ایران گفت: دین که هیچ، آزادگی هم هیچ، لااقل کمی غیرت داشته باشید! یادمان نرود که مدعیان مکتب ایرانی دارند سیمان ایران را به نام خلیج ع.رب.ی صادر می کنند!

هیچ نظری موجود نیست: