۱۳۹۰ خرداد ۷, شنبه

اظهارات تند و بی سابقه مشایی علیه حامیان خامنه ای: چرا نمی توانید سحر مرا باطل کنید

وبلاگی که نویسنده اش اسفندیار رحیم مشایی را پدر دموکراسی در ایران می خواند، با نوشتن مطالبی جنجالی و انتساب آن به اسفندیار رحیم مشایی، عملن اقدام به گشودن جبهه ای تازه علیه حامیان خامنه ای که این روزها به شدت مشغول حمله به رسانه های طرفدار مشایی و احمدی نژاد هستند، کرده است.
نویسنده این وبلاگ که « اسفندیار رحیم مشایی پدر دموکراسی ایران » نام دارد در مطلبی به نقل از ایرنا اظهارات تند و بی سابقه مشایی علیه مصباح یزدی و حامیان خامنه را مطرح کرده است و از قول مشایی نوشته: «  جرات ندارید حرف دلتان را بزنید لذا به من می‌تازید؟ پشت سر هم جلسه گذاشتید و گفتید كه با رئیس جمهور نمی‌شود در افتاد چون از محبوبیت بالایی برخوردار است و از جنس مردم است و مردم رئیس جمهور را نادیده نمی‌گیرند تا ما را انتخاب كنند. آنها گفته‌اند چون نمی‌شود با رئیس جمهور در افتاد ، اگر مشایی را بزنیم، خود به خود به رییس جمهور هم ضربه زده ایم. »
نویسنده وبلاگ سپس به نقل از مشایی می نویسد: « آنها تا جایی پیش رفتند كه بگویند مشایی رئیس جمهور را سحر كرده است؟ برخی از این آقایان كه مسئولیت هم دارند، نزد من آمدند و گفتند كه پیش از ملاقات با شما به ما توصیه شده كه مراقب باشیم زیرا مشایی سحر و جادو می‌كند.»
در ادامه این نوشته به نقل از مشایی آمده است: «  این عده سعی دارند من را ساحر معرفی كنند. می‌گویند فلانی نزد یك مرتاض ‪ ۴۰۰ساله در هند می‌رود؟ حتی یكی از سایت‌ها كه در نوشتن مطلب علیه من تخصص دارد، در این زمینه نوشته بود كه آن فرد هندی جز مشایی، هیچ مقامی از دولت ایران را نمی پذیرد! البته من نمی‌دانم كه این سایت مزاج این مرتاض وسن دقیق آن را از كجا فهمیده است؟
به نوشته این وبلاگ که آدرس هاشمی نیوز را برای خود برگزیده است، رئیس دفتر دولت کودتا ادامه داده است: نوشته‌اند فلانی در یك مسیر به راننده و محافظان گفت كه بایستید، پیاده شد، لابه لای درخت‌ها رفت بعد از مدتی لا به لای درخت‌ها گشت و سپس با حالتی آنچنانی داخل ماشین نشست و گفت كه خدمت امام زمان رسیدم و با ایشان گفت و گو كردم!
در ادامه این نوشته به نقل از مشایی آمده است: «  اگر اینها علیه احمدی نژاد سخن بگویند، همه چیز را از دست می‌دهند زیرا خودشان هم بواسطه احمدی نژاد سر كار هستند وگرنه چه كسی اینها را انتخاب می‌كرد. اینها مرهون دوره مدیریت احمدی نژاد در شهرداری و دولت نهم هستند.»
نویسنده این وبلاگ که هاشمی رفسنجانی را حضرت آیت الله خطاب می کند به نقل از مشایی در پایان نوشته : « شما چرا اینقدر دستتان در دین خالی است كه اگر مشایی سحر می‌كند، آن را باطل نمی‌كنید و چرا می‌ترسید؟ یعنی بین شما یك نفر هم پیدا نمی‌شود بتواند سحر مشایی را باطل كند و احمدی نژاد را از سحر نجات دهد؟ پس در همه این سال‌ها چه كار می‌كردید چه خواندید؟ چقدر عبادت كردید؟»
اگر این نوشته ها حرفهای واقعی مشایی باشد، باید منتظر حملات سهمگین تر از سوی حامیان خامنه ای طی روزهای آینده بود. فعلن که یک سردار سپاه از دستگیری قریب الوقوع او خبر داده است، تا چه پیش آید!

۶ نظر:

ناشناس گفت...

با سیاست کاری ندارم . اینکه طرفدار کدام دسته یا فرقه هستی هم مهم نیست.
اما آقای دبیر، شرط اول برای نوشتن دانستن قوائد نگارش است اگر بلد نیستی بنویسی از دیگران کمک بگیر داشتن غلط املایی برای کسی که ادعای دبیری دارد قابل توجیه نیست.2بار نوشته ای عملن.
تازه ادعایت هم میشود.
متاسفم برای این مردم که باید نوشته های تو را بخوانند.

ناشناس گفت...

tnx

shohre گفت...

با اجازه از جناب آقای  دبیر. جناب آقا یا خانم ناشناس ناراحتی از نوشتن ایشون ؟ مشکل داری با وبلاگ ایشون؟ سیاست سرت نمیشه ! نیا این نوشته ها را بخون  .چه اصراری برای خوندن داری و اظهار نظر .  

ناشناس گفت...

من اولین باره اومدم اینجا ولی این دوست ناشناس اول باید بدونه قواعد به این شکل درسته نه قوائد. تو که داری غلط املایی میگیری اول املای خودتو درست کن. واسه اینکه از املات مطمئن بشی میتونی از گوگل استفاده کنی کمکت میکنه داداش

ناشناس گفت...

شما هنوز بلد نیستی فعلا رو درست بنویسی بعد میخوای در مورد سیاست آقای احمدی نژاد ، مشایی و آقای خامنه ای نظر بدی یا چیزی بنویسی!!؟؟؟ متاسفم!!
فعلن :D

ناشناس گفت...

مشایی و احمدی نژاد

http://www.axgig.com/images/65976183692476974525.png