۱۳۹۰ اردیبهشت ۱۴, چهارشنبه

احمدی نژاد مصلحی را از هیئت دولت اخراج کرد

پس از کش مکش های فراوان و قهر 11 روزه احمدی نژاد از دولت کودتایی اش، از تهران خبر می رسد که در جلسه هیئت دولت که امروز تشکیل شده است، محمود احمدی نژاد تنها چند دقیقه پس ازآغاز جلسه هیئت دولت،مصلحی وزیر اطلاعات را از جلسه اخراج کرده است.
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی در همین رابطه به خبرنگاران پارلمانی گفته است: من هم در جریان این شایعه از طریق اس ام اس قرار گرفته ام. اما الان نمی توانم در این باره اظهار نظر کنم. باید منتظر تایید خبر از سوی آقای مصلحی باشیم. احتمال هم دارد آقای مصلحی اخراج نشده باشند و اتفاق دیگری سبب خروج ایشان شده باشد.هنوز هیچ خبر تایید شده ای در این باره وجود ندارد!
نکته اصلی اینجاست که تمامی خبرنگاران پارلمانی و حتی خبرنگاران حوزه دولت از انتشار این خبر در رسانه ها فعلن منع شده اند.
یکی از خبرنگاران پارلمانی در همین رابطه در فیس بوکش نوشته : " نمایندگان مجلس فعلا خبر رو رد نمی کنند اما تایید هم نمی کنند و تا الان که با چند چهره مهم اصولگرا حرف زدم گفته اند داریم پیگیری می کنیم! " 
آنچه مسلم است این خبر قطعن از طرف رسانه های رسمی منتشر نخواهد شد، با این همه دوستان خبرنگارم از طریق فضاهایی نظیر فیس بوک تلاش می کنند تا حقیقت پنهان نماند. دم همه شان گرم.

۱۱ نظر:

ناشناس گفت...

گزارش تصویری سایت ریاست جمهوری را درباره جلسه امروز ببینید

ناشناس گفت...

آقاي بسیجی فدایی ولی امر مسلمین اون گوهي رو که توي دهن تو و اون نظام جاکش هست به ديگران تعارف نکن . فعلا اون گو بدجوري تو حلق کثيف شماها گير کرده نه بالامياد و نه پائين ميره

ناشناس گفت...

ای بابا چه وضع نظر دادن هست..چرا اینقدر فوحش نثار هم می کنین...از برادر بسیجی فدایی، انتظار بیشتری نیست اگه اینطوری حرف نزنن آدم تعجب می کنه ولی شما چرا برادر؟؟؟؟؟؟؟؟ در ضمن قابل توجه برادر فدایی که ولی امرشون گفتن فحاشی کار بدی هست...آخه شما که قراره فدای رهبرت بشی حداقل به فرمایشات ایشون گوش بده

ناشناس گفت...

برادر بسیجی....در کدام اسلام یک برادر در هر شکل و نوعیش می تونه حکم مرگ و اعدام بده....کدامیک از بزرگان دین ما به مجرمترین و نابکار ترین افراد زمان خودشون به این صورت فحاشی کردن وبا این رویه حکم صادر کردن؟ من نه آقای فراهانی رو می شناسم و نه قبول دارم و از سایت بالاترین به صفحه ایشون هدایت شدم....ولی تو رو به جان همون رهبرت که فداییش هستی...به اسم دیندار اینطور رفتار نکن...بچه های ما که دارن نوجوانی و جوانیشون رو در این دوره می گذرونن با دیدان شماها به عنوان مصادیق مسلمانی از هر چه اسلام هست بیزار شدن...شما ها با این رفتارهای افراطی و نفرت انگیزتون اسلام رو دین نفرت و انزجار و تهدید و تحدید معرفی کردین..خدا هدایتتون کنه

ناشناس گفت...

برادر فدایی اگر ارزش مملکت اسلامی افرادی مثل تو رو ایجاد کرده باید برای اون ارزش و اون اسلام گریست.چرا اینقدر زشت و زننده حرف می زنی؟ در کدوم نظام ارزشی حتی غیر دینی و غیر اسلامی این ادبیات پسندیده هست. هر انسانی با رفتارش معرف نظام ارزشی خودش هست و نه دیگری، حالا دشمنش هر کی که میخواد باشه. همونطور که ائمه ما با بدترین مردم زمان خودشون از حیطه انسانیت و شرافت خارج نشدن. به جز از علی علیه السلام که گوید به پسر که قاتل من چو اسیر توست اکنون، به اسیر کن مدارا. بله این است سیره ائمه. و وای برشما که به اسم مسلمان چه برسر این دین مظلوم آوردید

ناشناس گفت...

آقای فراهانی خدا وکیلی این فدایی موجود حقیقی هست یا خودت به این اسم می نویسی که آبروی بسیجیها رو ببری؟

ناشناس گفت...

برادر بسیجی ، نمیدونم چه اصراری است که شما بخواهید که تمام مردم مثل شما فکر کنند .
در زمان پیامبر هم هیچ اصراری بر مسلمان شدن یا نشدن نبود و در مدینه مسلمانان و یهودیان در کنار هم زندگی می کردند .
اینکه فردی نظرش با شما متفاوت باشد ، امری است طبیعی و مطمئن باش که اکثریت مردم نظرشان با آقای جلالی یکی است .
اگر غیر از این فکر می کنید ، چرا اجازه یک گردهمایی سبزها در اتوبان قم را به ایشان ندادند ؟؟؟
غیر از این بود که احساس کردید ، این موج تشکیلش بسیار خطرناک خواهد بود و جمعیتی غیر قابل تصور ، شرکت خواهند کرد.
برادر بسیجی که حکم به قتل می دهی و دیگران را مستحق می دانی ، به جرم دگر اندیشی هیچ کس را در هیچ کجای دنیا ، بر دار نمی کنند . غیر از کشورهایی که غیر دموکراتیک و عقب مانده باشند .
متاسفانه تفکر بسیجی این چنین شده که خود دستگیر می کند و خود محاکمه می کند خود بر دار می کند .
این رویه ، اشتباه محض است و نظم و انضباط اجتماعی را زیر سوال می برد و سر در گمی و وحشی گری را رواج می دهد .
کمی به خود بیاییم و ببینیم امثال همسران شهیدان همت و باکری چرا نظرشان با شما یکی نیست ؟؟؟ همسر شهید رجایی ، چرا نظرش با شما یکسان نیست ، مرحوم آیت الله منتظری چرا نظرش با شما یکی نیست ، موسوی و کروبی و صانعی و دستغیب که از یاران امام بودند ، نباید بدانیم که چرا نظرشان با شما یکی نیست .
فکر نمی کنم نزدیکتر از هاشمی به امام ، کسی وجود داشته باشد . ، آیا او نیز نظر شما را تایید می کند .

ناشناس گفت...

برادر بسیجی از لینک نجات ایران استفاده می کنند ؟

ناشناس گفت...

از اين برادران عرزشي چيزي به جز حكم مرگ بر نمي‌آيد. گمان مي‌بريد كه اينها اصولاً "فكر مي‌كنند"؟ كه بخواهند ديگران مانند آنها فكر كنند! مواضعشان يك واكنش حيواني غريزيست نسبت به هويجي كه برايشان طعمه شده! همين، يك واكنش غريزي ناخودآگاه! يعني خودشان هم نمي‌دانند كه تعصبشان به خاطر پول و امكاناتيست كه در اختيارشان مي‌گذارند!

ناشناس گفت...

"در زمان پیامبر هم هیچ اصراری بر مسلمان شدن یا نشدن نبود و در مدینه مسلمانان و یهودیان در کنار هم زندگی می کردند"؟؟؟؟؟
آقای ناشناس یه کم تاریخ بخونین لطفا
در زمان پیامبر خیلی وحشیانه تر از الان رفتار میکردند آقایون مسلمونا.
شما رو رجوع میدم به تاریخ طبری که ببینین چطور آقایون بسیجی ایده ها رو از همون صدر اسلام گرفتند.

ناشناس گفت...

بابا جواب این ساندیس خور متنگ رو ندید . طفلکی ها بدجور دارن پاشیده شدنشونو میبینن . خوب بهش حق بدین. ما کارمونو کردیم و تو خیابونا رای ملت رو اعلام کردیم حالا بذارین بشینیم و یک فیلم جذاب از پاشیده شدن رژیم رو ببینیم . عجب کیفی داره !!