۱۳۹۰ اردیبهشت ۲۷, سه‌شنبه

رسانه های حامی خامنه ای: احمدی نژاد با شیطان پرستان در ارتباط است

با این خبر سایت جهان نیوز که یکی از سایتهای حامی کودتا و از طرفداران خامنه ای است می توان نتیجه گرفت که آقای خامنه ای با شیطان رفیق گرمابه و گلستان است. این سایت در ادامه خبرهای زرد و خنده داری که منتشر می کند طی خبری مدعی شده است که عباس غفاری جن گیر ویژه محمود احمدی نژاد سالها در اهواز ( حالا نمی دانم چرا اهواز! ) تلمذ و شاگردی شیطان را می کرده و آنقدر به شیطان خوش خدمتی کرده تا بالاخره به قدرت ماورایی دست یافته است. ( من جای ارشاد بودم این آقایان را به جرم تبلیغات مستقیم برای شیطان پرستی جریمه می کردم! ) این سایت می نویسد: " نکته مهم راه کسب این قدرت غیرطبیعی بوده است که بر اساس شنیده ها با کمک شیطان به این قدرت رسیده است. وی چند سال پیش با استادی که در اهواز زندگی می کرده و شیطان پرست بوده است آشنا می شود و از وی برای رسیدن به این مقام دستور العمل می گیرد."
اما بامزه تر ادعاهای روزنامه جوان که متعلق به سپاه پاسداران است را باید خواند. این روزنامه نوشته:گفته می شود فرد مزبور با توجه به تصرف شیطانی داشته بسیاری از پروژه های اقتصادی جریان انحرافی و مواردی که را که مستقیما با لیدر این جریان و نزدیکانش مربوط بوده كه نیاز به دستورات لازم داشته با قدرت وی منجر به پاراف می شده و نامبرده از این پروژه های كلان درصدهای نجومی دریافت می كرده است.گفتنی است رمال مذکور در دفتر لیدر جریان انحرافی دارای جایگاه و اتاقی خاص بوده که هیچ کس جز این دو و یکی - دو چهره مطمئن در این جریان حق ورود به آن را نداشتند. "
حالا چرا من از این خبر نتیجه رابطه خامنه ای با شیطان را گرفته ام؟ ساده است. اگر به ادعای این دو رسانه حامی خامنه ای، احمدی نژاد با شیطان رابطه دارد، ( که به نظر من هم دارد. چون اگر نداشت به این راحتی به مردم دروغ نمی گفت و کودتا نمی کرد و آدم نمی کشت و تقلب نمی کرد و بی گناهان را به زندان نمی انداخت و ... ) پس کسانی که او را بر کشیدند و میرحسین موسوی و مهدی کروبی و یارنشان که از رمالی و شیادی او و هوادارانش سخن می گفتند را زندان کردند و زدند و کشتند هم باید با شیطان در ارتباط باشند. یادمان باشد که آقای خامنه ای همان کسی است که در خطبه های نماز جمعه 29 خرداد 1388 در برابر چشم میلیونها انسان گفت:  " نظرات ایشان [ احمدی نژاد ] به بنده نزدیکتر است " بنابراین کسی که نظراتش به احمدی نژاد نزدیکتر است، قطعن نظراتش به شیطان هم نزدیک تر است! البته این ادعای سایت جهان نیوز و روزنامه جوان است نه بنده حقیر!

هیچ نظری موجود نیست: