۱۳۹۰ خرداد ۹, دوشنبه

اولتیماتوم شدید الحن خامنه ای به احمدی نژاد: میان رئیس دولت ماندن و دفاع از مشایی یکی را انتخاب کن!

وب سایت آینده نیوز که از رسانه های نزدیک به هاشمی رفسنجانی است در مطلبی گزارش گونه با اشاره به اولتیماتوم « یکی از بزرگان نظام » [ سید علی خامنه ای ] به احمدی نژاد نوشته : « اراده نظام بر این قرار گرفته كه آقای احمدی نژاد حتی الامكان تا پایان دوره فعلی به مسئولیت خود ادامه دهد، اما نظام دیگر با تخلفات و حاشیه های اطراف ایشان مماشات نخواهد كرد و به هیچ وجه امتیازی به جریان انحرافی [ مشایی و بقایی ] درباره تداوم حضور در نظام و انتخابات مجلس داده نخواهد داد! »
به نوشته این وب سایت سید علی خامنه ای در ادامه به احمدی نژاد گفته است: « اگر ایشان [ احمدی نژاد ]حاضر شود از این جریان انحرافی و حاشیه ها مسیرش را جدا كرده و به خدمت بدون منت به مردم و ایفای وظایف خود در نظام بپردازد، قطعا تا پایان دوره ریاست جمهوری در مسئولیت باقی خواهد ماند و پس از آن نیز نظام از ایشان به عنوان یكی از مسئولین عالی رتبه سابق حمایت كرده و می‌تواند به فعالیت سیاسی خود ادامه دهد؛ اما اگر وی بخواهد شبیه برخی موضعگیری های اخیر سرنوشت خود را به جریان انحرافی گره بزند و در برابر نظام و دستگاههای قانونی و نظارتی كشور مانند مجلس شورای اسلامی، شورای نگهبان و قوه قضاییه بایستد، قطعا نظام با وی مماشات نخواهد كرد و سعه صدری كه در حالت اول می توانست شامل وی شود را مشاهده نخواهد نمود. »
به نوشته این وب سایت، سید علی خامنه ای به احمدی نژاد  در پایان گفته است: «  نظام  [ خامنه ای ] در شرایط فعلی به هیچ وجه در حالت ابهام و تردید و انتخاب نیست. بلكه این آقای احمدی نژاد است كه باید سرنوشت خود را انتخاب كند و برخلاف اینكه وی بزرگان نظام را به فكر كردن فراخوانده است، خود باید فكر كرده و تصمیمی را كه به صلاح ایشان است، اتخاذ كند. »
به نظر می رسد که بزودی شاهد برخورد تندی از سوی حامیان خامنه ای علیه اسفندیار مشایی و احمدی نژاد خواهیم بود!

۱ نظر:

جرس نیوز گفت...

گزارش تصویری/نسرین ستوده در حاشیه نخستین دادگاه رسیدگی به ابطال پروانه وکالت اش
درود بر شیر زنی از دیار ایران نسرین ستوده.............جرس نیوز
چکیده :او در این دادگاه با چهره ای خندان و با اعتماد به نفس بالا حضور یافت که قوت قلب حاضران و فعالان حقوق زنانی شد که برای دیدن نسرین ستوده به کانون وکلای دادگستری آمده بودند....

اولین دادگاه رسیدگی به پرونده ابطال پروانه ی وکالت نسرین ستوده صبح امروز با حضور نسرین ستوده در کانون وکلای دادگستری برگزار شد. نتیجه نهایی به دادگاه تجدید نظر و زمان دیگری موکول شد.