۱۳۹۰ خرداد ۶, جمعه

یک سردار سپاه خبر داد: مشایی در بازداشت نامحسوس به سر می برد و بزودی دستگیر می شود

وب سایت گویا نیوز از دستگیری قریب الوقوع اسفندیار رحیم مشایی به نقل از یک سردار سپاه، خبر داده و نوشته است: " رئيس دفتر محمود احمدی‌نژاد، از چند روز پيش به‌شدت تحت نظر و کنترل است و بزودی به صورت علنی و با اعلان رسمی دستگير می‌شود. "
گرچه در این خبر هیچ اشاره ای به نام سردار سپاه مورد نظر نشده اما بنا بر اظهارات اين سردار سپاه، مشايی حق برگزاری و همچنين شرکت در هيچ جلسه‌ای را بدون هماهنگی نداشته و از روزهای گذشته محدوديت‌های خاصی برای وی در نظر گرفته شده است.
به گفته اين مقام مسئول سپاه، مشايی به‌صورت علنی تحت نظر است طوری که چندين مأمور امنيتی وی را در طول روز همراهی می‌کنند و حتا مأمورانی در اطراف خانه وی به‌شکل علنی مستقر هستند.
اين سردار همچنين مدعی شده است که تا کنون مشايی چندين بار برای بازجويی احضار شده و به‌زودی دستگير می‌شود. وی در اين‌باره گفته است که "دستگيری مشايی دير و زود دارد ولی سوخت و سوز ندارد."
این اظهارات در حالی مطرح می شود که  سایت دیگربان در خبری به نقل از سایت آتی نیوز نوشته است: " یک عضو هیات رئیسه مجلس با اعلام دستگیری برخی نزدیکان احمدی‌نژاد در روزهای اخیر٬ هشدار داد ماندن «جریان انحرافی» در کنار رئیس دولت دهم برای نظام هزینه دارد و این وضعیت دوام نخواهد یافت.
حسن سبحانی‌نیا روز جمعه ( امروز ) گفته که ادامه حضور جریان انحرافی در کنار احمدی‌نژاد هزینه‌های نظام را بالا می‌برد و باعث بروز مشکلاتی برای محافظه‌کاران خواهد شد.
 سبحانی‌نیا گفته که «در چند روز اخیر افرادی منتسب به این جریان دستگیر شده‌اند و بازجویی‌ها از این افراد ادامه دارد.»
این نماینده مجلس به هویت دستگیرشدگان و اتهام آن‌ها هیچ اشاره‌ای نکرده است.

۲ نظر:

ناشناس گفت...

خدمت رهبر مسلمین و اجنه
حضرت دستور بده بگیرندش دیگه نمیشه 100 سرباز گمنام امام در رفته را مواظب رییس جن ها کنی

evilislam گفت...

همه نفرینهای آفرینش به روح و روان سلمان فارسی خائن و شاگرد ننگینش محمد تازی
من ایرانم
http://www.youtube.com/watch?v=GKrquHX9PjU