۱۳۹۰ اردیبهشت ۱۸, یکشنبه

به دستوراحمدی نژاد تمام عکسهای خامنه ای از در و دیوار روزنامه ایران جمع آوری شده است

به دستور مدیران جدید روزنامه دولتی ایران که ارگان رسمی دولت در جمهوری اسلامی است، تمامی عکسهای سید علی خامنه ای از در و دیوار این روزنامه جمع شده اند. در این باره یکی از همکاران سابقم طی ایمیلی که به من زده است نوشته: " از زمانیکه تیم جدید مدیران به روزنامه ایران آمده اند، تمام عکسهای خامنه ای را از در و دیوار تحریریه و سایر بخشهای روزنامه برداشته اند و انگار که انقلابی شده باشد و ما مانده ایم که اینها که با کودتا سر کار آمده اند، حتی خامنه ای که برایشان آن همه خوش خدمتی کرد و این همه آدم را کشت و به زندان انداخت تا تقلب بزرگ را انجام بدهند، را هم  قبول ندارند و داده اند تمام عکسهای " آقا " را از در و دیوار تحریریه و بخش های دیگر روزنامه جمع کنند. "
همکار سابقم نوشته: " نمی دونی چه حالی می کنن! عکس احمدی نژاد البته تا دلت بخواهد رو در ودیوار و میزهای تحریریه و بخض های دیگر چیده شده است!  من که این رفتار برایم تعجب آور بود از مسعود ابراهیمی سردبیر منتسب مشایی پرسیدم، داستان این عکسها چیه؟ باورت نمی شه بهم گفت: « به من چه !گفتند احمدی نژاد دستور داده و ما هم مأموریم و معذور!» "
عجب بالا و پایین داره دنیا!  یاد روزی افتادم که گماشتگان صفار هرندی با چند نفر لباس شخصی غول پیکر ریختند تو دفتر عبدالرسول وصال که همین الان استعفاء بده برو! یکی از آنها هم که آمده بود تو تحریریه عصبانی بود از اینکه چرا تو تحریریه عکس " آقا " نیست! "
نه به آن شوری شوری نه به این بی نمکی!

۱ نظر:

masood گفت...

ye negah be in sait bokon baad raje be marasem azadari harf bezan
http://www.digarban.com/node/1016