۱۳۹۰ اردیبهشت ۲۳, جمعه

نسخه احمدی نژاد پیچیده شد/ جنتی : بزودی به حساب احمدی نژاد می رسیم!

کار احمدی نژاد و حواریون فدایی اش تمام است. گرچه دستور حمله به آنها را سید علی خامنه ای پیشتر و بر سر جریان مصلحی و وزارت اطلاعات صادر کرده بود، اما خطبه های امروز احمد جنتی در نماز جمعه نشان داد که تیم احمدی نژاد اصلی ترین حامیانش را از دست داده است و نسخه کودتاگران چکمه پوش رهبر جمهوری اسلامی را سید علی خامنه ای پیچیده است. احمد جنتی در سخنان امروز خود در نماز جمعه گفته است: " اگر این عده مردم و ولایت فقیه را در نظر بگیرند نباید گرد یک نفر حلقه بزنند و انحرافات را به وجود آورند . آیا خیال می کنند می توانند برخلاف مصالح مملکت و نظر ولایت فقیه اقدامی کنند. اینها مقدار زیادی از کارهایی که می کنند مقدمه انتخابات است این پول های کلان که جذب و توزیع می کنند از دید مردم مخفی نیست و یک روز همین نظام و مردم به حساب اینها می رسند. اگر امروز به گونه ای است که مصلحت نیست با آنها برخورد شود، همان طور که به حساب گذشتگان رسیده شد به حساب آنها رسیده می شود و حرفی در آن نیست."
و این احمد جنتی همان دبیر شورای نگهبانی است که در خرداد 1388 به صراحت بارها و بارها از احمدی نژاد در انتخابات ریاست جمهوری حمایت کرده بود و از اصلی ترین نظریه پردازان و مجریان کودتای انتخاباتی 22 خرداد سال 1388 بود. با این همه امام جمعه امروز تهران اصلن یادش رفته است که چه خونها که در جریان آن تقلب بزرگ ریخته شده است و چه روزنامه نگاران با وجدان و فعالان سیاسی بی گناه و فعالان حقوق بشر و کارشناسان و دانشجویان و معلمان و کارگرانی که در اثر تائید انتخابات توسط خود وی به زندان نیافتادند و چه روزنامه نگاران و جوانان و خانواده هایی که آواره غربت نشدند و ...
احمد جنتی همه را فراموش کرده است و به راحتی در نمازجمعه امروز تهران می گوید: " اینها از یک طرف با پول و روابط کار می کنند و از طرف دیگر روی خوش به بیگانگان و چراغ سبز به آمریکایی ها نشان می دهند و از طرف دیگر کارهای ناجور و ناپسند انجام می دهند.
دشمن درجه یک اصلاحات در ایران با اشاره به ادعای تشرف این گروه خدمت امام زمان گفته است: کسی را عزل می کنند می گویند آقا فرمودند طرف مقابل فکر می کند مقصود ولی امر است اما می گویند نه "آقا امام زمان (عج)" دستور دادند!
جنتی ادامه داده: اینها به راههای ناجور و طلسم و کارهای رمالی متوسل می شوند و دشمنان این را دست گرفته اند فکر می کنند در نظام این کارها انجام می شود و فقط یک عده که یک حلقه هستند چنین اقداماتی می کنند همان ها که خودشان خراب می شوند می خواهند دیگران را هم خراب کنند نباید به حساب کسان دیگری گذاشته شود اینها محدود و انگشت شمارند و بال و پرشان دارد قیچی می شود فکر نمی کنم بتوانند خیلی دوام بیاورند.
وقاحت و بی شرمی جنتی و یارانش واقعن انگشت حیرت را بر دهان هر ناظر بی طرفی می نشاند. آیا نباید به سلامت عقل خامنه ای و یارانش شک کرد؟ آیا خامنه ای صلاحیت و لیاقت قرار گرفتن در رأس نظام را دارد؟ مگر گناه میرحسین و کروبی چه بود؟ آیا آنها همین حرفها را نمی زدند؟ چطور شد که آنها فتنه گر شدند و خامنه ای و یارانش صالحین؟ آیا خامنه ای و یارانش بصیرت لازم برای هدایت مملکت را دارند؟

هیچ نظری موجود نیست: