۱۳۹۰ خرداد ۷, شنبه

خبرگزاری مهر: احمدی نژاد پول سفرهای بیت خامنه ای را نمی دهد!

اگر این خبر درست باشد باید گفت گلی به گوشه جمال مموتی! خبرگزاری مهر به نقل از نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی نوشته : "  عدم تخصیص اعتبارات سفر رهبر معظم انقلاب در بودجه سال 90 قم گفت: سفر روز پنجشنبه احمدی نژاد به قم را نباید سفر سوم هیئت دولت به استان قم بدانیم.
به نوشته این خبرگزاری: حجت الاسلام علی بنایی در خصوص سفر چند ساعته رئیس جمهور در پنجشنبه گذشته به قم گفت: این سفر باید طبق قرار در دهه سوم فروردین انجام می‌شد ولی به برخی دلایل این سفر به تعویق افتاد. اما آب قم در موعد مقرر شیرین شد و مردم از آب شیرین بهره‌مند شدند.
وی با بیان اینکه برخلاف برخی تصورات این سفر قطعا سفر سوم هیئت دولت به قم نیست و تنها سفری چند ساعته برای افتتاح چند پروژه بوده است تصریح کرد: مقدمات و مصوبات سفر هیئت دولت از سال 89 پیش بینی شد اما با نیامدن هیئت دولت تعهداتی که دولت نسبت به قم دارد اصلا مطرح نشد بنابراین هیچ یک از مسئولان قم این سفر را به عنوان سفر استانی نخواهند پذیرفت و دور از عدالت نیز هست چون در سفرهای استانی مصوبات و اعتباراتی برای عمران و آبادانی آن شهر تخصیص می‌یابد اما قم از آن محروم ماند. هر چند شاید در لفظ گفته شود ولی درعمل هیچ اعتباری تخصیص نیافته است.

هیچ نظری موجود نیست: