۱۳۹۰ اردیبهشت ۲۱, چهارشنبه

درویش شریفی فرمانده سپاه مرتبط با قتل رفیق حریری کشته شده است

قریب پنج ماه پیش در شهرستان لامرد شیراز یکی از فرماندهان سپاه پاسداران به نام  درویش شریفی بطرز مشکوکی کشته شده است. گرچه علت مرگ این فرمانده معروف سپاه که بر زبان عربی تسلطی همه جانبه داشت از سوی سپاه پاسداران تصادف رانندگی عنوان شده است، اما برخی منابع خبری از تهدید و ارعاب خانواده وی توسط نیروهای امنیتی جمهوری اسلامی برای بروز ندادن علت اصلی قتل مشکوک وی بوده است.
در عین حال برخی دیگر از منابع غیر رسمی نظیر سایت پیک نت کشته شدن این سردار سپاه قدس را با سفر امیر قطر در پائیز  سال گذشته به ایران و دیدار او با خامنه ای مرتبط دانسته و مدعی شده است که امیر قطر از رهبر نظام سیاسی ایران خواسته است تا این فرمانده سپاه قدس را بی سر و صدا به دادگاه مرتبط با پرونده ترور رفیق حریری تحویل دهد و به ادعای پیک نت به فاصله چند روز پس از این دیدار درویش شریفی به طرز مشکوکی به قتل می رسد.
این موضوع در حالی در برخی از وبلاگها و وب سایتهای فارسی زبان مطرح می شود که اخیرن وب سایت العربیه فارسی هم خبر از احتمال شهادت دادن علیرضا عسگری فرمانده سپاه و معاون وزیر دفاع ایران در دوران ریاست جمهوری خاتمی علیه خامنه ای در جریان دادگاه رفیق حریری خبر داده است.

هیچ نظری موجود نیست: