۱۳۹۰ اردیبهشت ۲۱, چهارشنبه

چه کسانی شاگردان جن گیر ویژه احمدی نژاد در صدا و سیما هستند؟

وب سایت امنیتی " ندای انقلاب " که از هواداران خامنه ای محسوب می شود در مطلب تازه ای مدعی شده است که سیروس مقدم کارگردان معروف تلویزیونی و کارگردان سریالهای مشهوری نظیر " اغماء " به همراه محمد حسین لطیفی کارگردان سریال پر سر و صدای " او یک فرشته است "  و همچنی نادر طالب زاده از اصلی ترین شاگردان جن گیر ویژه احمدی نژاد در تلویزیون هستند. بنا بر آنچه که سایتهای حامی خامنه ای بر اساس اعترافات علی یعقوبی متهم بخت برگشته ای که اتهامش جن گیری است، نوشته اند او همچنین مراد شخصی به نام " ر " از مدیران برجسته صدا و سیماست که سهم مهمی در ترویج تفکر نداشته!علی یعقوبی در رسانه ملی دارد.
این سایت در ادامه ادعا کرده است اگر بخواهیم لیستی از شاگردان این فرد تهیه کنیم سیاهه ای طولانی خواهد شد که در این مقال نمی گنجد و اصلا مشخص نیست که چرا این افراد با این سوابق فرهنگی و بعضا دینی چگونه خود را تحت تعلیم این فرد قرار داده اند.
با نوشتن این پست یاد آن شعر معروف می افتم که می گفت: شغال پیر بیشه مازندران را نگیرد الا سگ زرد مازندران! حالا حکایت آقایان است. خوب به جان هم افتاده اند و این و آن را رسوا می کنند. البته من یکی که باور نمی کنم کارگردانانی مثل سیروس مقدم یا محمد حسین لطیفی از شاگردان جن گیر ویژه احمدی نژاد باشند، الباقی را خود دانید!

۴ نظر:

حبیب گفت...

واقعا برای شما بده که اصلا این چیزها را نقل قول کنی
از حماقت و کودنی آنها همین بس که محمد حسین لطیفی کارگردان او یک فرشته است نبوده بلکه کارگردان صاحبدلان بود که تماما روایات قرآن را به زیباترین شکل ممکن بصری کرده بود
واقعا خنده آوره برخی حرفها
البته سگ هار که رها بشه به هرکسی حمله می کنه

ناشناس گفت...

Habib jan shoma ke kodan nisti mishe begi kargardan e oo yek fereshteh bood kieh

ناشناس گفت...

علی یعقوبی هیچ ارتباطی با احمدی نژاد نداره. جن گیری و این بازی ها هم اصلاً بهش نمیچسبه. آدم بسیار خارق العاده ایه. درسته بسیار هم مرید داره، از نماینده های مجلس و بسیاری دیگر هم از مریدانش هستند.
اینای دارن علی یعقوبی رو عمداً میزنند و خودشون میدونند که ارتباطی نداره با محمود.

ناشناس گفت...

راستی سایت عباس غفاری است اتفاقی دیدمش http://hakimabbas.ir جالب است استاد طب گیاهی بوده...